Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

Медіаконвертори МОХА


Fieldbus в оптику

¤ Серія MOXA ICF-1280I НОВИЙ !
Індустріальні 2 портові конвертори PROFIBUS в оптику
¤ Серія MOXA ICF-1180I НОВИЙ !
Індустріальні конвертори PROFIBUS в оптику
¤ Серія MOXA ICF-1170I
Індустріальні конвертори CANbus в оптику
RS-232/422/485 в оптику
Serial в Fiber конверторы ¤ Серія MOXA ICF-1150
Індустріальні конвертори RS-232/422/485 в оптику
(ST/SC з'єднувачі, multi і single mode)
¤ Серія MOXA TCF-90
Медіаконвертори RS-232 в оптику з живленням від Serial порту
¤ Серія MOXA TCF-142 RM
Модуль - медіаконвертор RS-232/422/485 в оптику (для NRack System)
(ST/SC з'єднувачі, multi и single mode)
¤ Серія MOXA TRC-190
Rackmount шасі (NRack System) для модулів - медіаконверторів (19 слотів)
¤ Серія MOXA TCF-142
Медіаконвертори RS-232/422/485 в оптику
  ¤ MOXA TCF-141 Знятий з виробництва
Конвертор RS-232/422/485 в оптику (ST з'єднувач)
  ¤ MOXA TCF-140-M Знятий з виробництва
Конвертор RS-232 в оптику (ST з'єднувач)
 Ethernet Extender

¤ Серія MOXA EX-408-2VDSL2 Новий
Індустріальний, керований 6 FE + 2*
VDSL2 Ethernet extender (подовжувач)
¤ Серія MOXA EX-402-SHDSL Новий
Індустріальний, керований SHDSL Ethernet extender (подовжувач)
¤ Серія MOXA EX-402-VDSL2
Індустріальний, керований VDSL2 Ethernet extender (подовжувач)
 Ethernet в оптику
¤ Серя MOXA IMC-101G
Індустріальний медіаконвертор 10/100/1000BaseT(X) в
1000BaseSX/LX/LHX/ZX
¤ Серія MOXA IMC-101
Індустріальний медіаконвертор 10/100BaseT(X) в 100BaseFX
¤ MOXA IMC-21A
Індустріальний конвертор 10/100BaseT(X) в 100BaseFX
¤ MOXA IMC-21
Індустріальний конвертор 10/100BaseT(X) в 100BaseFX і
10BaseT в 10BaseFL
¤ Серія MOXA IMC-P101
Індустріальні IEEE 802.3af PoE медіаконвертори Ethernet в оптику
¤ MOXA TRC-2190 НОВІ!
Rackmount шасі для NRack System ™
¤ Серія MOXA CSM-400 НОВІ!
Модулі - для автоматизації виробництва 10 / 100BaseT (X) в 100BaseFX для NRack System ™
  ¤ MOXA TRC-190
Rackmount шасі для NRack System ™
  ¤ Серія MOXA CSM-200
Модулі - медіаконвертори 10/100BaseT(X) в 100BaseFX для NRack System™
  ¤ Серія MOXA PTC-101
Індустріальні, IEC 61850-3 и EN50155 сертифіковані 
медіаконвертори Ethernet в оптику
  ¤ Серія MOXA PTC-101-M12
Індустріальні, EN 50121-4 сертифіковані 
медіаконвертори Ethernet в оптику
  ¤ MOXA ME51 Знятий з виробництва
Конвертор 10/100 Base-TX в 100 Base-FX 
  ¤MOXA ME61 Знятий з виробництва
Конвертор 10/100BaseT(X) в 100BaseFX Single-Strand Fiber
 RS-232 в RS-422/485
RS-232 в RS-422/485 конверторы ¤ MOXA TCC-80/80I
Конвертори RS-232 в RS-422/485 з живленням по Serial порту
¤ MOXA Transio A52/53
Конвертори RS-232 в RS-422/485 (оптична ізоляція)
¤ MOXA TCC-100/100I
Індустріальні конвертори RS-232 в RS-422/485 (оптична ізоляція)
 RS-422/485 повторювачі
RS-422/485 Repeater ¤ MOXA TCC-82
Пристрій оптичної розв'язки RS-232 з живленням по Serial порту
¤ MOXA TCC-120/120I
Повторювач / конвертор RS-422/485 (оптична ізоляція)

 

Продаж продукції MOXA в Україні:
Київ: Тел. -  38 (044)
277-10-71, 277-10-72. E-mail sales@moxa.com.ua
Підтримка продукції MOXA в Україні - Телефон - 38 (044) 277-10-73, E-mail support@moxa.com.ua.
Copyright © 2017 Moxa Inc & Vector Kyiv. All rights reserved.
Переклад компанії "Вектор " Київ - прем'єр дистриб'ютора MOXA в Україні.
Передрук і відтворення будь-яких фрагментів даної розсилки тільки з дозволу компанії "Вектор".