Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

Медіаконвертори МОХА


 Серія медіа-конверторів IMC-21A

 Індустріальні конвертори 10/100BaseT(X) в 100BaseFX
 

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файли та завантаження англійською мовою | Відправить запит

 
 Індустріальні конвертори 10/100BaseT(X) в 100BaseFX


   Серія індустріальних медіаконверторів 10/100BaseT(X) в 100BaseFX MOXA IMC-21A спеціально розроблена для надійного і стабільного функціонування в жорстких промислових середовищах.
MOXA IMC-21A - економічно вигідне рішення, яке працює з живленням від 12 до 48 VDC і може надійно функціонувати при температурах, що коливаються від -40 до 75°C, має міцний корпус, може монтуватися на DIN-Rail або установлюватися в спеціалізовані бокси.

 

Детальніше -->
 Особливості
Підтримка Link Fault Pass-Through (LFP) 
Multi mode, single mode з SC або ST оптичними конекторами
Температурний діапазон від -40°C до 75°C (Т-модель)
DIP перемикачі для вибору FDX/HDX/10/100/Auto/Force

 Специфікації
Інтерфейс
Стандарти
IEEE802.3 для 10BaseT,
IEEE802.3u для 100BaseTX, 100BaseFX,
IEEE802.3x для контролю потоку
RJ-45 порт
10/100BaseT(X)
Оптичний порт
100BaseFX (SC/ST з'эднувач)
Індикатори
Power, 10/100M (TP порт), 100M (fiber порт), FDX/COL (fiber порт)
Перемикачі
- TP порти 10/100M, Half/Full моди і Force/Auto моди вибираються перемикачами
- Link Fault Pass-Through (LFP) вибираються перемикачами
Оптика
Відстань
Multi mode: 
від 0 до 5 km, 1300 nm

Single mode:
від 0 до 40 km, 1310nm
TX вихід Мін.
100BaseFX (Multi mode): -20 dBm
100BaseFX (Single mode): -5 dBm
TX вихід Max
100BaseFX (Multi mode): -14 dBm
100BaseFX (Single mode): 0 dBm
Чутливість
100BaseFX (Multi mode): від -34 до -30 dBm
100BaseFX (Single mode): від -36 до -32 dBm
 
Фізичні, живлення і навколишнє середовище
Робоча температура
від -10°C до 60°C - стандартна модель
від -40°C до 75°C - Т-модель
Відносна вологість
від 5 до 90% RH
Розміри
30 x 125 x 79 mm
Вага
170 г
Корпус
IP30, металевий, кріплення - DIN-Rail
Вхідна напруга
від 12 до 48 VDC
Споживання
265 mA @ 12 VDC
135 mA @ 24 VDC
75 mA @ 48 VDC
З'єднувач
Термінальний блок 3 контакти
Захист
від неправильного підключення (полярність)
Захист від струму
1.1 A
Сертифікати
Safety 
  UL 60950-1
EMC 
  CE, FCC
EMI 
  FCC Part 15 Subpart B Class A, EN 55022 Class A
EMS 
 
EN 61000-4-2 (ESD) Level 3
  EN 61000-4-3 (RS) Level 2
  EN 61000-4-4 (EFT) Level 2
  EN 61000-4-5 (Surge) Level 2
  EN 61000-4-6 (CS) Level 2
Shock 
 
IEC 60068-2-27
Freefall 
 
IEC 60068-2-32 
Vibration 
 
IEC 60068-2-6
Green Product 
 
RoHS, CRoHS, WEEE
MTBF (час напрацювання на відмову)
Час
353,000 годин
Database
MIL-HDBK-217F, GB 25°C
 Інформація для замовлення
IMC-21A-M-SC
Індустріальний медіаконвертор 10/100BaseT(X) в 100BaseFX, робоча температура від -10 до 60°C, multi mode, SC оптичний з'єднувач
IMC-21A-M-ST
Індустріальний медіаконвертор 10/100BaseT(X) в 100BaseFX, робоча температура від -10 до 60°C, multi mode, ST оптичний з'єднувач
IMC-21A-S-SC
Індустріальний медіаконвертор 10/100BaseT(X) в 100BaseFX, робоча температура від  -10 до 60°C, single mode, SC оптичний з'єднувач
IMC-21A-M-SC-T
Індустріальний медіаконвертор 10/100BaseT(X) в 100BaseFX, робоча температура від  -40 до 75°C, multi mode, SC оптичний з'єднувач
IMC-21A-M-ST-T
Індустріальний медіаконвертор 10/100BaseT(X) в 100BaseFX, робоча температура від  -40 до 75°C, multi mode, ST оптичний з'єднувач
IMC-21A-S-SC-T
Індустріальний медіаконвертор 10/100BaseT(X) в 100BaseFX, робоча температура від  -40 до 75°C, single mode, SC оптичний з'єднувач

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму