Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

Медіаконвертори МОХА

 Серія ICF-1170I

 Індустріальні конвертори CANbus в оптику
 

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файли та завантаження англійською мовою | Відправити запит

 
 Індустріальні конвертори CANbus в оптику


  Серія конверторів CANbus в оптику використовується для перетворення CAN сигналів з «міді» в оптику. Конвертори мають 2 КВ оптичну ізоляції для CANbus і два джерела живлення з релейними контактами аварії для забезпечення безперервної роботи CANbus системи.

  Оптична тестова мода
 Ця мода може бути використана для тестування волоконно-оптичного кабелю між двома MOXA ICF-1170I і представляє собою простий і надійний спосіб визначення правильності передачі даних в оптичному кабелі. Якщо ввімкнеена тестова мода, то оптичний передавач (TX) буде безперервно посилати сигнали даних, а світлодіодний індикатор "Fiber TX" буде світитися. З іншого боку з'єднання, коли MOXA ICF-1170I оптичний приймач (RX) отримає сигнали з боку TX, світлодіодний індикатор "Fiber RX" також буде світитися, що буде сигналізувати про правильність підключення, про справність оптичного кабелю і працездатність пристроїв MOXA ICF-1170I.

 

 Особливості
    Робоча відстань до 2 км по оптичному кабелю
    Конвертує CAN сигнали в оптику і навпаки
    Швидкість до 1 Mbps
    Резервоване вхідне живлення
    DIP перемикач для підключення 120 Ω термінуючих резисторів
    DIP перемикач для тестувания оптики
    Світлодіодні індикатори для TX і RX оптики, Power 1, Power 2 
    Доступна модель з розширеним температурним діапазоном від -40 до 85°C
    Повністю сумісний зі стандартом ISO 11898
     Специфікації
    CAN
    CANbus інтерфейс ISO 11898-2, Terminals (CAN_H, CAN_L,CAN_GND)
    Протокол CAN 2.0A and 2.0B (ISO 11898-2)
    З'єднувач 3-pin знімний термінальний блок x1
    Термінуючі резистори Вибираються перемикачем для 120 Ω
    Швидкість До 1 Mbps
    Системна затримка 150 ns
    Ізоляційний захист 2 KV
    Робоча відстань Max 2 km (в залежності від швидкості і використовуваного протоколу)
    Світлодіодні індикатори PWR1, PWR2, Fiber TX, Fiber RX
    Примітка Дальність передачі обмежена частотою сигналу, що обумовлено в стандарті ISO 11898-2
    Оптика
    З'єднувач ST (multi-mode) оптичний порт x 2
    Тип кабелю 50/125, 62.5/125 або 100/140 μm (multi-mode)
    Довжина хвилі 850 nm
    Tx вихід Multi-mode (> -5 dBm)
    RX чутливість Multi-mode (-20 dBm)
    Фізичні характеристики
    Матеріал корпусу Алюміній (1 mm)
    Вага 320 г
    Розміри 30.3 x 70 x 115 mm
    Див. докладніше ->>
    Навколишнє середовище
    Робоча температура від 0 до 60°C - стандартні моделі,
    від -40 до 85°C моделі з розширеним температурним діапазоном
    (з індексом "T")
    Відносна вологість від 5 до 95% RH
    Температура зберігання від -40 до 85°C
    Живлення
    Живлення від 12 до 48 VDC
    Споживання ICF-1170I: 221 mA @ 12 V
    Alarm Contact: 1 relay output with current carrying of 1 A @ 24 VDC
    Voltage Reversal Protection Protects against V+/V- reversal
    Захист від струму Так, 1.1 А
    Сертифікати
    EMI EN55022 1998, Class A
    EMS EN61000-4-2 (ESD), Criteria B, Level 4
    EN61000-4-3 (RS), Criteria A, Level 2
    EN61000-4-4 (EFT), Criteria B, Level 4
    EN61000-4-5 (Surge), Criteria B, Level 2
    EN61000-4-6 (CS), Criteria B, Level 2
    En61000-4-8 (PFMF), Criteria A, Level 3
    UL/CUL UL-508
    TUV EN 60950-1
    CE Class A
    FCC Part 15 sub Class A
    Freefall IEC 60068-2-32
    MTBF 792085 hrs
     Інформація для замовлення
    ICF-1170I-M-ST Індустріальний конвертор CANbus в оптику, multi-mode, ST з'єднувач, робоча температура від 0 до 60°C
    ICF-1170I-M-ST-T Індустріальний конвертор CANbus в оптику, multi-mode, ST з'єднувач, робоча температура від -40 до 85°C
     

    Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму