Компанія «Вектор» Київ - прем'єр дистриб'ютор MOXA представить продукцію MOXA на 13 міжнародній виставці «EIA: електроніка і промислова автоматизація 2018» 17 - 20 квітня в Києві
   Компанія «Вектор» Київ - прем'єр дистриб'ютор MOXA Inc. представить продукцію MOXA на 13 міжнародній виставці "EIA: електроніка і промислова автоматизація 2018", яка відбудеться в Києві 17 - 20 квітня у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза", вул. Салютна, 2-Б. Виставка "EIA: електроніка і промислова автоматизація" буде проходити в павільйоні №1 ВЦ "КиївЕкспоПлаза" одночасно з найбільшою в Україні електротехнічною виставкою "elcomUkraine" - енергетика, електротехніка, енергоефективність, SOLAR Ukraine 2018 - альтернативна електроенергетика і Технопривід.
  На виставці будуть представлені наступні напрямки: комплексна автоматизація виробництва, АСУП, АСУ ТП, АСДУ, АСКОЕ, АСПР, Системи контролю технологічних параметрів, САПР, SCADA-системи, MES-системи, промислове програмне забезпечення, промислові комп'ютери.

    Компанія «Вектор» Київ - провідний український виробник і постачальник мережевого обладнання та рішень для банків, ISP, NSP, корпорацій і промислових підприємств запрошує відвідати наш стенд (див.нижче)
 
 Продукція MOXA

   На цій виставці «Вектор» Київ представить всю гаму продукції виробництва MOXA для індустріальної автоматизації, яка включає:

¤ Серию высоконадежных индустриальных Ethernet коммутаторов (IEC 61850-3, NEMA TS2)
¤ Ethernet сервери введення-виведення серії ioLogik
¤ Бездротові IEEE 802.11 (WLAN) і GSM/GPRS/UMTS/HSDPA шлюзи, мости, маршрутизатори
¤ Індустріальні комп'ютери на базі RISC і x86 процесорів
¤ Мультипортові RS-232/422/485 плати для шин ISA, Universal PCI, PCI Expess і PC-104
¤ Сімейство UPort - USB-Serial адаптерів і індустріальних USB HUB
¤ Сімейство NPort - серію асинхронних серверів для підключення RS-232/422/485 пристроїв в Ethernet мережі, термінальних серверів і серверів безпеки
¤ Fieldbus рішення (Modbus шлюзи)
¤ Серію індустріальних медіаконверторів
¤ Серію VPort - індустріальних відеосерверів, відеодешифраторів і відеокамер для віддаленого відеоспостереження через TCP/IP мережі

  Обладнання MOXA для індустріальної автоматизації розроблене спеціально з урахуванням вимоги застосування в жорстких умовах функціонування промислових середовищ: працює в широкому діапазоні температур від -40 до +70 С, має спеціальні захищені (IP30, IP68) корпуси, велике напрацювання на відмову, обширну вбудовану діагностику і відповідає багатьом індустріальним стандартам, таким як EN50155/50121-3-2/50121-4 (залізничні застосування), NEMA TS2 (управління рухом), IEC 61850-3, IEEE 1613 (енергетика), DNV, GL (морські застосування), e1 (керування транспортними засобами) та ін.

   Крім високонадійного і економічно ефективного обладнання, MOXA надає своїм користувачам широкий вибір програмного забезпечення, для ефективного впровадження і управління своєї продукції в системах автоматизації користувачів.

   Обладнання MOXA широко використовується як за кордоном, так і в Україні в системах автоматизації в енергетиці, на залізничному транспорті, в системах управління морським транспортом, в військових цілях, нафто- і газовій промисловості і на багатьох промислових підприємствах. 

Вгору  

 Новинки продукції MOXA
 
  Компанія MOXA постійно стежить за тенденціями розвитку систем автоматизації в промисловості. Концепція інтернет речей (Internet of Things, IoT) - концепція обчислювальної мережі фізичних об'єктів («речей»), яка в даний час широко впроваджується в споживчі товари, здатна змінити і нове промислове обладнання. Пристрої IoT MOXA, розташовані на границі промислової мережі почали використовувати компактні пристрої збирання та обчислювальні платформи з підтримкою бездротових технологій для відправки попередньо оброблених даних в центр управління з використанням LTE, Wi-Fi або інших бездротових протоколів.
    Надійні комп'ютери з підтримкою бездротових технологій стають затребуваними, так як ці "межі" мережі часто розташовуються в умовах екстремальних температур.
    Так наприклад, серія MOXA UC-8410A являє собою універсальний комп'ютер на базі Freescale Cortex-A7 dual-core 1 GHz RISC процесорів з вісьмома RS-232/422/485 послідовними портами, трьома 10/100/1000 Mbps Ethernet портами, чотирма цифровими каналами введення і чотирма цифровими каналами виведення, PCIe mini слотом для бездротових модулів, одним mSATA слотом і двома USB 2.0 хостами. MOXA UC-8410A має вбудовану 1 GB SD карту і 512 MB DDR3 SDRAM, що достатньо для виконання на ньому різних додатків, а mSATA слот може використовуватись для додаткового розширення пам'яті. Промисловий комп'ютер UC-8410A має спеціальну модель для робочої температури від -40 до 75°C для застосування його в самих жорстких індустріальних середовищах.
  Концепція Internet of Things не відкидає вже існуюче обладнання, а навпаки зберігає його, роблячи акцент на більш розумному використанні існуючих активів, щоб підключити їх до потенціалу IIoT. Такі фактори, як довговічність пристроїв, простота serial-Ethernet з'єднання, а також їх невисока вартість також дозволяють використовувати serial-Ethernet і в IIoT концепції.  Для підключення застарілих пристроїв з послідовним (serial) інтерфейсом до Ethernet можуть бути використані конвертори serial-Ethernet або так звані сервери доступу для пристроїв з послідовним інтерфейсом.
   Швидке і просте перетворення протоколів між пристроями Modbus і системами SCADA на базі PROFINET / PROFIBUS і ПЛК забезпечують і нові шлюзи MGate 5103 і MGate 5111. Ці автономні шлюзи перетворення протоколів також дозволяють розподіленій мережевій архітектурі максимізувати гнучкість і масштабованість. Крім того, вони продовжують термін служби польових пристроїв, що знижує загальні витрати. Завдяки конструкції «все-в-одному» ці шлюзи перетворять різні протоколи, такі як Modbus RTU / ASCII / TCP в PROFINET або PROFIBUS. Крім того, MGate 5103 і 5111 також допомагають інтегрувати ПЛК EtherNet / IP в системи PROFINET або PROFIBUS.
  МОХА розробляє також і спеціалізоване програмне забезпечення для використання в концепції Internet of Things, зокрема ThingsPro Suite - інтегроване рішення для розподіленого збору даних і управління пристроями, яке може спростити розгортання промислових IoT. Побудоване на відкритій платформі Debian Linux, ThingsPro Suite дозволяє інтегрувати Modbus комунікації і управління пристроями, збір і обробку даних, а також бездротові мережі, в кілька простих кроків. ThingsPro Suite покликаний забезпечити просте і комплексне рішення для систем збору і обробки даних і пристроїв управління, таким чином, щоб скоротити час розробки і виходу рішення на ринок ".
   Обладнання MOXA, для забезпечення високої надійності і відмінних експлуатаційних характеристик, використовує численні інноваційні рішення і технології, розроблені конструкторами MOXA. 

Вгору  

 Стенд компанії Вектор на виставці
 
   На стенді «Вектор» Київ будуть представлені зразки продукції MOXA, а також діаграми реалізації проектів в різних областях автоматизації.
    Питання автоматизації в енергетиці на даний час стали особливо актуальними в Україні. Компанія Вектор спеціально підготувала банер з варіантами автоматизації електропідстанцій на базі обладнання нашого партнера МОХА, з якими відвідувачі зможуть ознайомитися на виставці.   Зацікавлені клієнти зможуть отримати на нашому стенді повні електронні каталоги продукції MOXA для індустріальної автоматизації.
   Наші фахівці допоможуть Вам у виборі необхідного обладнання для Ваших індустріальних проектів.
   Ми сподіваємось, що експонати стенду «Вектор» Київ будуть цікаві, як розробникам індустріальних проектів автоматизації підприємств, автоматизації на транспорті, в комунальному господарстві, в будівництві, нафтохімічної та машинобудівній промисловості, так і розробникам проектів для банків, корпорацій, промислових і торгових підприємств, ISP, операторам зв'язку, телекомам, а також постачальникам комп'ютерної техніки і периферії.

Вгору  

Місце розташування стенду компанії "Вектор" Київ

На фрагменті схеми павільйону стенд компанії "Вектор" Київ відзначений синім кольором і логотипом компанії (Вхід С).

Вгору  

Продаж продукції MOXA в Україні:
Київ: Тел. - 38 (044) 277-10-71, 277-10-72
E-mail sales@moxa.com.ua

Підтримка продукції MOXA в Україні:
Телефон - 38 (044) 277-10-73
E-mail support@moxa.com.ua


Copyright © 2018 MOXA & Vector Kiev. All rights reserved.