Медіаконвертери МОХА


Fieldbus в оптику

¤ Серія MOXA ICF-1280I Нові!
Індустріальні 2 портові конвертери PROFIBUS в оптику
¤ Серія MOXA ICF-1180I Нові!
Індустріальні конвертери PROFIBUS в оптику
¤ Серія MOXA ICF-1171I Нові!
Індустріальні конвертери CANbus в оптику
¤ Серія MOXA ICF-1170I
Індустріальні конвертери CANbus в оптику
RS-232/422/485 в оптику
Serial в Fiber конверторы ¤ Серія MOXA ICF-1150
Індустріальні конвертери RS-232/422/485 в оптику
(ST/SC з'єднувачі, multi і single mode)
¤ Серія MOXA TCF-90
Медіаконвертери RS-232 в оптику з живленням від Serial порту
¤ Серія MOXA TCF-142 RM
Модуль - медіаконвертер RS-232/422/485 в оптику (для NRack System)
(ST/SC з'єднувачі, multi и single mode)
¤ Серія MOXA TRC-190
Rackmount шасі (NRack System) для модулів - медіаконвертерів (19 слотів)
¤ Серія MOXA TCF-142
Медіаконвертери RS-232/422/485 в оптику

  MOXA TCF-141 Знято з виробництва
Конвертер RS-232/422/485 в оптику (ST з'єднувач)
  MOXA TCF-140-M Знято з виробництва
Конвертер RS-232 в оптику (ST з'єднувач)

 Ethernet Extender

¤ Серія MOXA IEX-402-SHDSL
Індустріальний, керований SHDSL Ethernet extender (подовжувач)
¤ Серія MOXA IEX-402-VDSL2
Індустріальний, керований VDSL2 Ethernet extender (подовжувач)

¤ Серія MOXA IEX-408-2VDSL2  Знято з виробництва
Індустріальний, керований 6 FE + 2*VDSL2 Ethernet extender (подовжувач)

 Ethernet в оптику
¤ Серя MOXA IMC-101G
Індустріальний медіаконвертер 10/100/1000BaseT(X) в
1000BaseSX/LX/LHX/ZX
¤ Серія MOXA IMC-101
Індустріальний медіаконвертер 10/100BaseT(X) в 100BaseFX
¤ MOXA IMC-21GA
Індустріальний конвертер Gigabit Ethernet
¤ MOXA IMC-21A
Індустріальний конвертер 10/100BaseT(X) в 100BaseFX
¤ MOXA IMC-21
Індустріальний конвертер 10/100BaseT(X) в 100BaseFX і
10BaseT в 10BaseFL
¤ Серія MOXA IMC-P101
Індустріальні IEEE 802.3af PoE медіаконвертери Ethernet в оптику
¤ Серія MOXA CSM-400
Модулі - для автоматизації виробництва 10 /100BaseT (X) в 100BaseFX для NRack System ™
¤ Серія MOXA CSM-200
Модулі - медіаконвертери 10/100BaseT(X) в 100BaseFX для NRack System™
¤ Серія MOXA CSM-G200 Нові!
Модулі - для автоматизації виробництва 10/100/1000BaseT(X)-100/1000BaseSFP для NRack System ™
  ¤ MOXA TRC-190
Rackmount шасі для NRack System ™
  ¤ MOXA TRC-2190 Нові!
Rackmount шасі для NRack System ™
  ¤ Серія MOXA PTC-101
Індустріальні, IEC 61850-3 и EN50155 сертифіковані 
медіаконвертери Ethernet в оптику
  ¤ Серія MOXA PTC-101-M12
Індустріальні, EN 50121-4 сертифіковані 
медіаконвертери Ethernet в оптику

  MOXA ME51 Знято з виробництва
Конвертер 10/100 Base-TX в 100 Base-FX 
  MOXA ME61 Знято з виробництва
Конвертер 10/100BaseT(X) в 100BaseFX Single-Strand Fiber
 RS-232 в RS-422/485
RS-232 в RS-422/485 конверторы ¤ MOXA TCC-80/80I
Конвертери RS-232 в RS-422/485 з живленням по Serial порту
¤ MOXA Transio A52/53
Конвертери RS-232 в RS-422/485 (оптична ізоляція)
¤ MOXA TCC-100/100I
Індустріальні конвертери RS-232 в RS-422/485 (оптична ізоляція)
 RS-422/485 повторювачі
RS-422/485 Repeater ¤ MOXA TCC-82
Пристрій оптичної розв'язки RS-232 з живленням по Serial порту
¤ MOXA TCC-120/120I
Повторювач / конвертер RS-422/485 (оптична ізоляція)

 

Продаж продукції MOXA в Україні:
Київ: Тел. -  38 (044)
277-10-71, 277-10-72. E-mail sales@moxa.com.ua
Підтримка продукції MOXA в Україні - Телефон - 38 (044) 277-10-73, E-mail support@moxa.com.ua.
Copyright © 2024 Moxa Inc & Dynamix Telecom. Kyiv. All rights reserved.
Переклад компанії "Динамікс Телеком" - прем'єр дистриб'ютора MOXA в Україні.
Передрук і відтворення будь-яких фрагментів даної розсилки тільки з дозволу компанії "Динамікс Телеком".