Перетворення та розширення польових пристроїв за допомогою медіаконверторів

У сучасних індустріальних застосуваннях медіа-конвертори широко використовуються для підключення пристроїв до різних медіа-інтерфейсів для задоволення широкого спектру вимог зв'язку. Попит на традиційну конверсію інтерфейсів між RS-232 та RS-422/485 у послідовних мережах залишається високим. Останнім часом зростає також попит на конверсію інтерфейсів між волоконними та послідовними/Ethernet інтерфейсами, оскільки волоконно-кабельні застосуваннях пропонують такі переваги, як збільшення пропускної здатності, більша відстань передачі та більш високий рівень захисту від шумів. Незалежно від типу запитів на конверсію, Moxa пропонує надійні медіаконвертери, які можуть задовольнити потреби в підключенні пристроїв послідовно-послідовних, послідовних-до-волокна або Ethernet-до-волокна.

Три причини вибрати медиаконвертери MOXA

 • Універсальні медіаконвертори

  Медіаконвертери MOXA пропонують безліч рішень, які не лише виконують перетворення між різними інтерфейсами,
  але й дозволяють розширити мережу як для послідовних, так і для Ethernet інтерфейсів через волоконнооптичні мережі.


 • Індустріальний дизайн


  Медіаконвертери MOXA розроблені для роботи в суворих умовах, таких як широкий діапазон робочих температур та високий захист від перешкод. Вони також забезпечують надійні операції, підкріплені індустріальними сертифікатами.


 • Прагнення до високої якості

  Медіаконвертери MOXA пройшли різні тести на роботу в суворих умовах та на безпеку, щоб переконатися, що їх якість відповідає індустріальним стандартам.


Просте підтримання підключення пристроїв

Як фахівці з індустріального підключення, MOXA знає, що Ваші додатки на місцях повинні мати багато обладнання та включати функції роботи з різними протоколами зв'язку та інтерфейсами. Якщо Ви шукаєте додаткові варіанти підключення, MOXA має широкий асортимент обладнання, якє може відповідати Вашим потребам для підключення.Переклад компанії "Динамікс Телеком" - прем'єр дистриб'ютора МОХА в Україні.