Про компанію "Динамікс Телеком "

"Вектор" Киев - авторизованный дистрибьютор MOXA в Украине. MOXA Distributor Certificate  Офіційним партнером MOXA на території Україниє компанія «Динамікс
   Телеком»  м Київ (http://www.dynamix.ua).
   «Динамікс Телеком» м Київ забезпечує поставки обладнання MOXA Group та її
   просування в Україні, підтримує партнерську мережу продажів в Україні,
   а також здійснює технічну підтримку цієї продукції.
         Уповноваженим продавцем обладнання MOXA на території України
   є також компанія "Динамікс Телеком".
    З питань оптових продажів, запити направляйте:
    E-mail - sales@moxa.com.ua
    Телефон: (+38 044) 277-10-71, 277-10-72, (050)386-67-14
    Факс: (+38 044) 277-10-72
  Компанія «Динамікс Телеком» м. Київ підтримує локальну версію сайту для
   України
по продукції MOXA Group - www.ukr.moxa.com.ua
   і форум по її продукції - http://tools.mirohost.net/forum/forum.php?id=85
  В компанії «Динамікс Телеком» м Київ є сертифікований MOXA інженер
     підтримки, який забезпечує якісну і кваліфіковану
     підтримку даної продукції в Україні.
     Телефон - (044) 277-10-73, (050)386-67-24.
  Авторизований сервіс-центр по продукції MOXA Group : E-mail - support@moxa.com.ua, телефон -  (044) 277-10-73.
  Перелік авторизованих партнерів компанії «Динамікс Телеком» м Київ по продукції MOXA Group в Україні наведено
     на сторінці: http://www.ukr.moxa.com.ua/2008/menu/Vector-sales.html
  Гарантійний та післягарантійний ремонт, а також технічна підтримка компанією «Динамікс Телеком» м Київ виконується
    тільки для обладнання MOXA, яке було продано нашою компанією і її авторизованими партнерами в Україні.

Про компанію МОХА

Корпоративна культура | Історія успіху Вироби високої якості  
Що відрізняє групу розробників?| Якість понад усе ! Професійне обслуговування

Корпоративна культура
  Всі співробітники MOXA прекрасно розуміють місію своєї компанії, і сповнені корпоративного, істинного духу компанії MOXA, щоб гарантувати їй успіх. Культура, на якій виховуються співробітники MOXA унікальна, а той факт, що МОХА має власну культуру, допоміг їй подолати багато несподіваних перешкод. Кілька слів про більш особисту сторону компанії:
  
Бачення перспективи:
   Створення інноваційних комунікаційних рішень, які нададуть всім доступ до успіху ("Access to success").
  
Місія:
   Стати глобальним лідером в області промислових комунікацій, надавати професійне обслуговування, і випускати продукцію, яка має кращу якість і цінність. 
   Дух MOXA:
   Боротися за лідерство. Працювати з ентузіазмом. Енергійно насолоджуватися життям.

Інноваційні комунікаційні рішення МОХА, її сервіс приносять людям справжнє задоволення.

Історія успіху

вгору

· Високоякісні вироби МОХА і професійне обслуговування дозволило MOXA досягти великого успіху в усьому світі. Продукція МОХА через дистриб'юторів продається клієнтам більш ніж в 40 країнах. 
· Споживачі продукції МОХА є майже у всіх галузях, і в першу чергу в області індустріальної автоматизації, в торгівлі, телезв'язку, фінансових послугах, системах безпеки, автоматизації руху та інших галузях.
· MOXA веде агресивний всесвітній маркетинг і комерційну стратегію. Перша філія відкрилась в Китаї в 1997. Тепер вже є філії в Німеччині та Сполучених Штатах. Їх мета спрощення роботи локальним дистриб'юторам, і забезпечення місцевих користувачів технічною підтримкою і технічним обслуговуванням виробів.
· Більше 7 000 000 послідовних пристроїв МОХА було встановлено у всьому світі. МОХА - найвідоміша марка обладнання послідовних рішень на всесвітньому індустріальному ринку. МОХА - бренд № 1 по виробництву послідовних серверів доступу в Азії, і одна з кращих трьох компаній світу.
· Багато відомих виробників використовують вироби MOXA, наприклад, Siemens встановив більше 20 000 послідовних портів для автоматизації підприємств, NCR США - більше 12 000, Toshiba - 80 000 портів, TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacturer Corp., виробник кондитерських виробів) - 32 000 портів.
МОХА - бренд № 1 по виробництву багатопортових послідовних рішень на всесвітньому індустріальному ринку, № 1 - на ринку послідовних серверів доступу в Азії і одна з трьох провідних компаній в світі.
Вироби високої якості

вгору

 Досвід приходить з розробкою все нових високоякісних комунікаційних виробів, і сьогодні МОХА пропонує повний діапазон таких виробів, які можуть використовуватися в багатьох галузях народного господарства. Обладнання МОХА можна класифікувати в чотирьох основних категоріях:
 -
індустріальне Ethernet обладнання
 - обладнання для підключення пристроїв
 - індустріальні бездротові пристрої
 - вбудовувані комп'ютери.

Всі розробки МОХА базуються на одній простій філософії:
    вироби повинні бути найвищої якості і володіти кращим співвідношенням ціна / продуктивність.

Що відрізняє групу розробників?

вгору

Компетентність
 
Основна компетентність МОХА полягає в здатності успішно об'єднати апаратні засоби (мікросхеми, плати, дизайн) з програмним забезпеченням (прошивки, драйвера, дизайн). Для цього МОХА має групу компетентних розробників, які постійно працюють, для того щоб МОХА залишалася в лідерах як в апаратних, так і програмних засобів. Результат - МОХА має повний набір надійних виробів, що функціонують в будь-яких умовах.
Нововведення і нагороди
МОХА недавно була нагороджена двома престижними символами: тайванським символом переваги ("Taiwan Symbol of Excellence Award") і нововведення ("Innovation Award"). Ці дві нагороди підтверджують, що МОХА - лідер промисловості з репутацією виробника інноваційних, високоякісних комунікаційних виробів.
   Щодо програмного забезпечення, МОХА - перший виробник, який отримав сертифікати Windows 2000 для сімейства мультипортових плат. Крім цього, вироби МОХА розроблені так, щоб працювати під багатьма операційними системами, включаючи Windows NT, Windows 95/98, Linux і SCO UNIX. Мультипортові плати МОХА мають вбудовану підтримку в Microsoft Windows XP і ядрі Linux - це означає, що кожна копія Windows XP і Linux має драйвери МОХА в ядрі системи. Апаратні засоби МОХА мають сертифікати FCC, UL CE. Крім того, її контролери (ASIC - Application Specific Integrated Circuit) спеціально розроблені для побудови мультипортових послідовних плат і знижують загальну кількість мікросхем на платах, що підвищує їх загальну відмовостійкість.

Арена технолог
ії
За минулі 15 років, МОХА провела дослідження в декількох областях. Оскільки МОХА просуває свої рішення все в більш нові області, то ці напрямки можна умовно розділити на:
  - асинхронні і синхронні послідовні комунікації
  - Ethernet комунікації
  - послідовні в Ethernet комунікації
  - протоколи реального часу
  - розробка спеціалізованих мікросхем

МОХА - перший в світі виробник, який отримав сертифікат Windows 2000
для сімейств мультипортових плат.
Якість понад усе !

вверх

МОХА. Сертификат ISO 9001:2000  В основі конкурентоспроможності МОХА лежить всеосяжне зобов'язання до якості виробленої продукції. Всі стадії бізнесу, включаючи наукові дослідження, виробництво та перевірку якості виробів, продаж і маркетинг, як і технічне обслуговування - здійснені і служать для поставки виробів найвищої якості. 

  Тільки один аспект із цих зобов'язань - прийняття МОХА в Міжнародну організацію по стандартизації ISO 9001: 2000. Це дає клієнтам МОХА ще одну гарантію, що МОХА є однією з провідних в світі компаній з високими ідеалами і налагодженим механізмом контролю якості.

  
Інший, можливо більш значущий результат якості - вироби МОХА мають відсоток неполадок менше 0.5. Ці зусилля МОХА дозволили їй значно розширити ринок продажів і принесли багато вигідних контрактів.
МОХА. Сертификат ISO 9001:2000
Професійне обслуговування

вверх

Знаючи, що більшість клієнтів МОХА використовують її продукцію для інтеграції з різним обладнанням, МОХА забезпечує високий рівень технічної підтримки свого обладнання, щоб допомогти клієнтам ефективно реалізувати поставлені цілі. Співробітники МОХА прекрасно навчені забезпечувати дружнє та професійне обслуговування, тримаючи запити клієнтів і їх рішення під постійним контролем.

Головна частина успіху МОХА випливає з зобов'язання забезпечити якісне обслуговування. Це починається з допомоги, яку МОХА надає клієнтам при установці устаткування і триває на етапі експлуатації, коли необхідний ремонт або заміна обладнання. Наявність центрів підтримки в США, Німеччині, Китаї та Тайвані дозволяє забезпечити повсюдну і компетентну підтримку.