Надійні IP камери для екстремальних додатків  

 ГоловнаIP камери  ПЗ IP відеоспостереження  |  Застосування    | Перейти на moxa.com.ua  


  Мережеві технології кардинально змінили наше повсякденне життя і ця зміна також помітна в області відеоспостереження. Попит на підвищення загальної економічної ефективності, за рахунок підвищення якості зображення, розширення функціональності, простоти установки, привів ринок до практично повного переходу на мережеві цифрові IP камери. Moxa в своїх промислових серіях IP камер дозволяє створювати нон-стоп кадри для критично важливих додатків, відеокамери відповідають строгим індустріальним сертифікатами, камери забезпечують чудову якість зображення і простоту інтеграції. Сучасні мережі спостереження є цифровими, інтелектуальними і ефективними і Moxa, створюючи надійні і ефективні рішення для цього ринку, стала грати на ньому не останню роль.

Чому IP камери MOXA ?

Промисловий дизайн і екстремальна надійність
  
Обладнання, що використовується в промислових умовах, повинно мати необхідну міцність, щоб забезпечувати захист від складних умов експлуатації та ризиків. IP камери Moxa VPort призначені для використання на відкритих майданчиках і / або в складних виробничих умовах. Вони можуть працювати в широкому діапазоні температур і відповідають чисельним індустріальним стандартам.
Висока H.264 HD продуктивність
  
Якість зображення камери має корінне значення для будь-якої системи відеоспостереження. Moxa IP-камери поєднують в собі універсальний набір функцій - висока якість зображення і інтелектуальний аналіз відео (IVA) для оптимізації якості відеозображення в різних умовах експлуатації.
Розширені можливості для системної інтеграції
  
Крім IP-камер, спектр обладнання Moxa для IP-відеоспостереження включає також мережеві відеорегістатори - NVR (network video recorder) і програмне забезпечення для управління відео VMS (video management software). Поряд з NVR і VMS Moxa для систем відеоспостереження також надає різні програмні засоби інтеграції для використання зі стороннім VMS і SCADA програмним забезпеченням.
Гнучка система оптимізації потокового відео
  
При використанні потокового відео, IP-системи відеоспостереження повинні знаходити баланс між вимогами до мережі і якості відео. Moxa IP-відео рішення є досить універсальними для будь-якої мережі, завдяки динамічному інтелектуальному алгоритму оптимізації потокового відео.

 


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму