Програмне забезпечення

Індустріальні
Ethernet комутатори
Firewall/VPN
   маршрутизатори
Бездротові   пристрої
Серія Ethernet I/O
Сервери Serial в
   Ethernet
Fieldbus рішення
 Індустріальні 
   комп'ютери
Мультипортові
  плати
Медіаконвертери
USB - serial HUB
USB HUB  
IP відео
ПЗ та аксесуари  
- ПЗ
- Бокси
- КабелІ
- Блоки живлення
- Термінали
- WLAN антени
- GSM антени
- Серія SFP-10G
- Серія SFP-2,5GG
- Серія SFP-1G
- Серія SFP-1FE
- Модулі PM-7200
- Модулі PM-7500
- Модулі IM-6700A
- Модулі IM-G7000A
- Модулі LM-7000H 
- Модулі CM-600
- Модулі RM-G4000

 

 


 
MX-AOPC UA Suite

 
  Згуртований, безпечний і надійний зв’язок між пристроєм, базою даних і SCADA
 

Специфікація | Інформація для замовлення | Документація та завантаження англійською мовою | Запитати

 MX-AOPC UA Suite

    Пакет MX-AOPC UA включає сервер, засіб перегляду та реєстратор MX-AOPC UA, які базуються на стандарті OPC UA (уніфікована архітектура). OPC UA — це стандарт OPC наступного покоління (IEC 62541), який забезпечує цілісну, безпечну та надійну структуру для доступу до даних у реальному часі та історичних даних. Сервер MX-AOPC UA не тільки успадковує технологію активного моніторингу Moxa, але також підтримує протокол Modbus для опитування даних, щоб забезпечити безпечний і надійний шлюз, що з’єднує периферійні пристрої з системою SCADA.

  MX-AOPC UA Viewer — це клієнт OPC UA, який дозволяє користувачам легко переглядати значення тегів і статуси серверів. MX-AOPC UA Logger — це ще один зручний клієнт для конвертації та завантаження журналів даних у центральну базу даних. Завдяки пакету MX-AOPC UA від Moxa користувачі тепер можуть миттєво отримувати сигнали тривоги, оновлення в реальному часі та зберігати історичні дані, що дозволяє як своєчасно запобігати ризикам, так і надійно реагувати на технічне обслуговування.
 Особливості
Створення захищеного з’єднання даних між OT та IT Systems
Традиційно для OT та ІТ-інженерів було важко писати агентські програми для опитування тисяч реєстрів, які використовуються для цехових даних. Складність пов’язана з тим, що цехові дані обробляються за допомогою протоколів польової шини, але дані потрібно записати в базу даних ІТ. Труднощі значно ускладнюються, коли приходить час розширювати об’єкт, особливо тому, що створене додаткове навантаження може створювати величезне навантаження на системи, які покладаються на застарілі методи збору даних. MX-AOPC UA Suite можна використовувати для збору даних із цехових реєстрів через протокол Modbus. Потім дані можна надати клієнту OPC UA, такому як система SCADA, або MX-AOPC UA Logger можна використовувати для запису даних у базу даних ІТ, і все це без необхідності додаткового програмування. Як додаткову перевагу, MX-AOPC UA Suite надає параметри політики безпеки для шифрування та обміну сертифікатами для забезпечення безпеки з’єднань і передачі даних.

Ефективне отримання даних за допомогою Push-Type Transmission (звіт за інтервалом або винятковим методом)
Компанія Moxa стала піонером концепції програмного забезпечення OPC «активного типу» в галузі автоматизації. Наш сервер MX-AOPC UA пропонує як опитувальну, так і неопитувальну архітектури разом зі стандартним протоколом OPC UA, надаючи користувачам альтернативу використання push-зв’язку з пристроїв Moxa. За допомогою технології push статус вводу-виводу оновлюється на сервері MX-AOPC UA лише тоді, коли відбувається зміна статусу вводу-виводу, досягається попередньо налаштований інтервал або коли користувач надсилає запит. Це застосування технології push скорочує накладні витрати на метадані, що призводить до швидшого часу відповіді вводу-виводу та більш точного збору даних, ніж традиційна архітектура на основі витягування. Завдяки перевагам «активної технології» Moxa користувачі тепер можуть миттєво отримувати сигнали тривоги та оновлення в реальному часі, що дозволяє своєчасно реагувати на ризики.

Автоматичне доповнення даних із SD-карт після збою мережі
Однією з переваг використання RTU є те, що дані можна збирати через мережу з центрального сайту. В ідеальній роботі після збою мережі RTU повинні мати можливість передавати журнали даних, які були зібрані, коли мережа була офлайн. MX-AOPC UA Logger від Moxa робить це не тільки можливим, але й легким. MX-AOPC UA Logger надає стандартний інтерфейс OPC, який взаємодіє з сервером MX-AOPC UA для збору даних у реальному часі. Після кожного підключення до мережі MX-AOPC UA Logger порівнює історичні дані, що зберігаються на SD-картах, розташованих в окремих пристроях, із даними в реальному часі, які він уже зберігав локально, а потім доповнює будь-які відсутні дані, запитуючи, щоб RTU повторно передав втрачені дані.


Доповнення даних на вимогу та за розкладом як доповнення до автоматичних доповнень даних
Автоматичне доповнення даних може вийти з ладу через нестабільні умови мережі або відсутність доступу до бази даних. Щоб уникнути цих проблем, MX-AOPC Logger також підтримує доповнення даних «на вимогу» та «за розкладом». «Доповнення даних за запитом» дозволяють користувачам вручну ініціювати доповнення даних у будь-який час, тоді як «доповнення даних за розкладом» дозволяють користувачам вказати фіксований час для автоматичного виконання реєстратором даних MX-AOPC щодня.

 Специфікації
Системні вимоги
Операційна система
Microsoft Windows 7/8/10
Microsoft Windows Server 2003/2008/2012
 
 Інформація для замовлення
Пакет MX-AOPC UA включає сервер, засіб перегляду та реєстратор MX-AOPC UA

 


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму