Побудова безпечної мережевої інфраструктури без зниження ефективності

У той час як компанії користуються можливостями, які пропонує Індустріальний Інтернет речей (IIoT), дигитализация стала ключовою ініціативою для галузей. Дигитализация дозволила швидко розвиватися індустріальним систем управління (industrial control system - ICS). Спочатку мережі ICS були фізично ізольованими і майже не були сприйнятливі до кібератак. Однак останнім часом спостерігається підйом витонченості кібер-атак, що спонукало всіх від ІТ до ОТ шукати рішення, що підвищують безпеку індустріальної мережі. Таким чином, розуміння вимог безпеки мережі допоможе компаніям зменшити ризики кібербезпеки.
Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Розгадуємо міфи про індустріальну кібербезпекуІснують деякі міфи щодо індустріальної кібербезпеки, які можуть поставити під загрозу Ваші підприємства та бізнес. Перегляньте відео (англійською мовою), щоб дізнатися, як розвінчати міфи та створити глибокий захист для своїх індустріальних мереж, щоб забезпечити безперервність операцій та безпеку персоналу.


Великі відмінності між IT та OT

IT IT OT OT

№ 1 Пріоритет

Конфіденційність

Доступність

Фокус

Цілісність даних є ключовою

Процеси контролю не терплять простоїв

Мета захисту

Комп'ютери з Windows, сервери

Індустріальні застарілі пристрої, зчитувачі штрих-кодів

Екологічні умови

Кондиціонер

Екстремальні температури, вібрації та удари

Дослідження теми

Маючи понад 30-річний досвід роботи в індустріальних мережах, Moxa використовує цей досвід, щоб допомогти клієнтам будувати захищені мережі, пропонуючи захист для ПЛК, систем SCADA, заводських мереж та віддаленого доступу. Завантажте тематичні дослідження (англійською мовою), щоб дізнатися більше.

 • Захист PLC та SCADA
 • Захист індустріальної мережі
 • Безпечний віддалений доступ

Замовник: Нафтогазова компанія

Виклики

Нафтопроводи високої потужності охоплюють тисячі кілометрів. Насосні станції вздовж трубопроводу обладнані аналізаторами та ПЛК. Компанія поставила перед собою завдання підтримувати безпечне та стабільне мережеве з'єднання між станціями та віддаленою системою SCADA, оскільки пристрої PLC та пристрої вводу / виводу не мали жодних функцій захисту.

Замовник: Завод автомобільних деталей

Виклики

Керівник заводу автомобільних деталей планував оцифрувати свої виробничі процеси. Польові пристрої працюють за протоколом EtherNet/IP для об'єднання управління та збору даних. Оскільки мережева інфраструктура на цьому заводі дуже великих масштабів, менеджеру заводу дуже важко контролювати всі пристрої та візуалізувати мережеві топології. Крім того, щоб здійснити оцифрування, всі мережі з’єднані між собою від польового сайту до ERP і навіть до хмари. Важливо мати хороші заходи з кібербезпеки, щоб провести цю трансформацію без шкоди для ефективності виробництва.

Замовник: Машинобудівник

Виклики

Максимальне збільшення часу роботи мережі підвищує продуктивність роботи машин. Таким чином, провідному виробнику механічних пресів необхідно було забезпечити більш тривалу та більш ефективну післяпродажну послугу, щоб забезпечити покращену продуктивність машини та ефективне усунення несправностей. Спочатку виробник машин прийняв технологію віддаленого робочого столу (RDC) на базі Windows, однак ризики для безпеки та додаткові витрати стали високою ціною. Крім того, комп'ютер під керуванням Windows сам по собі схильний до ризиків безпеки, а можливість атак збільшується ще більше, коли комп'ютер підключається до Інтернету.

Контрольний список з індустріальної мережевої безпеки

Ви можете скористатися контрольним списком нижче, щоб переконатися, що Ви не забули жоден із поглиблених заходів захисту та вибираєте рішення, що відповідають Вашим потребам.
Завантажте контрольний список та рекомендації (англійською мовою).

 • Secure Devices

  Безпека пристроїв


 • Secure Network Infrastructure

  Безпечна мережева інфраструктура


 • Security Management

  Управління безпекою


Виберіть рішення, яке працює для Вас

Moxa пропонує різноманітні мережеві рішення для задоволення Ваших вимог. Якщо Вам потрібно зібрати послідовні дані або Ethernet дані, розробити тунель безпеки або сегментні мережі, ми маємо оптімальні рішення для підвищення рівня безпеки Ваших з'еднань.


Переклад компанії "Динамікс Телеком" - прем'єр дистриб'ютора МОХА в Україні.