Захистіть свої критичні активи

Індустріальні мережі сьогодні не захищені від кіберзагроз. Хоча розгортання брандмауера та сегментування мереж - це хороший перший крок, але інженерам з експлуатаційних технологій (Operational Technology - OT), які працюють з індустріальні протоколами, може не вистачати достатньої експертизи з безпеки ІТ, яка повинна запобігти кіберзагрозам від зараження та поширення загроз по мережах. Ландшафт кібербезпеки постійно змінюється і виходить далеко за межі, блокуючи поширення «черв'яків» або несанкціонованих команд PLC.


Індустріальне рішення кібербезпеки Moxa спеціально розроблене для захисту індустріальних мереж як з точки зору ОТ, так і з ІТ для кращого задоволення зростаючого попиту на ринку комплексного рішення з кібербезпеки для індустріальних мереж. Рішення включає в себе критичні ІТ-технології кібербезпеки, такі як система запобігання вторгнень (Intrusion Prevention System - IPS), ключовий компонент для поглиблених оборонних стратегій, спеціально розроблених для захисту мереж ОТ від кіберзагроз, не порушуючи індустріальних операцій.

Переваги

Виявлення та пом’якшення кіберзагроз для цілісності системи

Захист мережі за допомогою інтегрованих технологій ОТ-ІТ

Централізоване управління для спрощення моніторингу та виконання оновлень

Як працює індустріальна IPS Moxa

Індустріальна IPS (Система запобігання вторгнень) Moxa оснащена технологією глибокого огляду, орієнтованою на OT, підвищує видимість безпеки ІТ-мережі і, в кінцевому рахунку, допомагає зменшити ризики та захистити індустріальні мережі від загроз безпеці. Глибока перевірка пакетів може ідентифікувати декілька індустріальних протоколів і дозволяє або блокує конкретні функції, такі як доступ для читання або запису. На основі ідентифікованого протоколу індустріальна IPS може запобігти будь-яким несанкціонованим протоколам або функціям. Таким чином, Ви можете бути впевненішими, що трафік у Ваших індустріальних мережах є довірчим та нешкідливим. Крім того, індустріальна IPS Moxa забезпечує віртуальне виправлення вразливих версій для операційних систем, прикладного програмного забезпечення та індустріального обладнання, таких як PLC. Ефективно інтегруючи технології ОТ та ІТ, індустріальна IPS Moxa захищає Ваші найважливіші активи від останніх загроз кібербезпеки.

Як працює контроль білого списку

Для того, щоб забезпечити дозвіл на мережеву діяльність у Ваших індустріальних мережах, рішення індустріальної кібербезпеки Moxa дозволяє визначати детальні контролі доступу на різних рівнях. Ви можете визначити білий список пристроїв та IP портів, яким дозволено отримувати повний або частковий доступ до мережі. Крім того, Ви також можете визначити формат авторизованого протоколу, щоб запобігти проходженню несанкціонованих команд через індустріальну IPS або брандмауер. Крім того, інженери ОТ можуть навіть визначити, які команди управління можуть проходити через мережу, щоб зменшити помилки людини, пов'язані з відправленням неправильної команди управління. За допомогою контролю білого списку Ви зможете значно зменшити ймовірність DoS нападу з боку OT Trojans.
Переклад компанії "Динамікс Телеком" - прем'єр дистриб'ютора МОХА в Україні.