Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 
Індустріальні
Ethernet комутатори

 - Core 10Gb
- Керовані DIN-Rail

- Смарт DIN-Rail
- Некеровані
  DIN-Rail

- Модульні
- Rackmount
- IEC 61850-3
- EN 50155
- PoE и PoE+
- Комбіновані
- Вбудовані модулі
  ~ Модулі SFP-10G
  ~ Модулі SFP-1G
  ~ Модулі SFP-1FE
  ~ Модулі PM-7200
  ~ Модулі PM-7500
  - Модулі IM-6700A
  - Модулі IM-G7000A
 - Модулі LM-7000H
  ~ Модулі CM-600
  ~ Модулі IM
- MXview
- Fiber Bypas

Firewall/VPN
   маршрутизатори

Бездротові
   пристрої

Серія Ethernet I/O  
Сервери Serial в
   Ethernet

Fieldbus рішення
 
 Індустріальні 
   комп'ютери

Мультипортові
   плати

Медіаконвертори
USB - serial HUB
USB HUB
 
IP відео
ПЗ та аксесуари

 

Керовані індустріальні модульні Ethernet комутатори

 MOXA MDS-G4020-L3

 20G портові компактні Layer 3 full Gigabit модульні індустріальні керовані 
 Ethernet комутатори
 

Специфікація | Інформація для замовлення | Документація та завантаження англійською мовою | Відправити запит

 
 Індустріальні компактні модульні Ethernet комутатори - серія MDS-G4000-L3
MOXA MDS-G4020 - 20G портові компактні Layer 2 full Gigabit модульні індустріальні керовані Ethernet комутатори

    Модульні комутатори серії MDS-G4020-L3 підтримують до 20 гігабіт портів, включаючи 4 вбудовані порти, 4 слоти для модулів розширення інтерфейсу та 2 слоти для модулів живлення, щоб забезпечити достатню гнучкість для різноманітних застосувань. Надзвичайно компактна серія MDS-G4000-L3 розроблена для задоволення змінних мережевих вимог, забезпечуючи легке встановлення та технічне обслуговування, а також підтримує гарячу заміну модулів, що дозволяє легко міняти або додавати модулі, не вимикаючи комутатор або не перериваючи мережеві роботи.

    Багато модулів Ethernet (RJ45, SFP та PoE +) та блоки живлення (24/48 VDC, 110/220 VAC / VDC) забезпечують ще більшу гнучкість, а також придатність для різних умов експлуатації, забезпечуючи адаптивну full Gigabit платформу, яка забезпечує універсальність та пропускну здатність, необхідні для того, щоб служити країовим чи агрегуючим Ethernet комутатором. Комутатори MDS-G4000-L3 мають компактну конструкцію, яка вміщується в обмежених просторах, мають безліч методів кріплення та зручну установку модуля без інструментів, забезпечують універсальне та легке розгортання без необхідності наявності висококваліфікованих інженерів. Завдяки численним галузевим сертифікатам та високоміцному корпусу, серія MDS-G4000-L3 може надійно працювати у важких та небезпечних середовищах, таких як електростанції, гірничі майданчики, ІТС та нафтогазові галузі. Підтримка подвійних модулів живлення забезпечує надмірність для високої надійності та доступності, тоді як варіанти модулів живлення LV та HV забезпечують додаткову гнучкість для задоволення вимог до потужності різних програм.

    Підтримка функціональних можливостей маршрутизації рівня 3 дозволяє цим комутаторам полегшити розгортання додатків у різних мережах, що робить їх ідеальними для великомасштабних промислових мереж. Крім того, серія MDS-G4000–L3 має зручний веб-інтерфейс на основі HTML5, що забезпечує плавне реагування на різні платформи та браузери.
 

 Особливості
°  Маршрутизація рівня 3 з'єднує декілька сегментів локальної мережі
°  Гаряча заміна медіа-модулів
°  4-портові модулі з декількома інтерфейсами для більшої універсальності
°  Проста заміна дефектних портів для мінімізації простою
°  Пасивна плата для мінімізації ризику несправності
°  Ультракомпактний розмір для простоти монтажуУльтракомпактний розмір для простоти монтажу
°  Міцна конструкція для використання в суворих умовах
°  HTML5 для кращого користувацького досвіду
 Специфікації
¤ Ethernet інтерфейс
Попередньо встановлені модулі 4 вбудованих гігабіт порти
Модуль 4 слоти для додаткових 4-портових модулів FE / GE
Поєднання слотів Для отримання додаткової інформації див. Таблицю даних серії модулів LM-7000H

Стандарти
IEEE 802.3 для 10BaseT,
IEEE 802.3u для 100BaseT(X) і 100Base FX 
IEEE 802.3ab для 1000BaseT(X),
IEEE 802.3z для 1000BaseSX/LX/LHX/ZX/EZX,
IEEE 802.3x для контролю потоку,
IEEE 802.3ad для Port Trunk з LACP
IEEE 802.1Q для VLAN Tagging,
IEEE 802.1D для Spanning Tree протоколу*,
IEEE 802.1W для Rapid STP,
IEEE 802.1p для Class of Service,
IEEE 802.1X для аутентифікації
Фільтри GMRP, GVRP, GARP, 802.1Q VLAN, IGMP Snooping v1/v2/v3, IGMP Querier
Керування IPv4/IPv6, Flow control, Back Pressure Flow Control, DHCP Server/Client, ARP, RARP, LLDP, Port Mirror, Linkup Delay, SMTP, SNMP Trap, SNMP Inform, SNMPv1/v2c/v3, RMON, TFTP, SFTP, HTTP, HTTPS, Telnet, Syslog, Private MIB
MIB P-BRIDGE MIB, Q-BRIDGE MIB, IEEE8021-SPANNING-TREE-MIB, IEEE8021-PAE-MIB, IEEE8023-LAG-MIB, LLDP-EXT-DOT1-MIB, LLDP-EXT-DOT3-MIB, SNMPv2-MIB, RMON MIB Groups 1, 2, 3, 9
Протоколи резервування STP, RSTP, Turbo Ring v2, Turbo Chain, Ring Coupling, Dual-Homing, Link Aggregation
Безпека Broadcast storm protection, Rate Limit, Trust access control, Static Port Lock, MAC Sticky, HTTPS/SSL, SSH, RADIUS, TACACS+, Login and Password Policy
Одноадресна маршрутизація OSPF, Static Route
Управління SNTP, NTP Server/Client, NTP Authentication
Протокол IPv4/IPv6, TCP/IP, UDP, ICMP, ARP, RARP, TFTP, DNS, NTP Client, DHCP Server, DHCP Client, 802.1X, QoS, HTTPS, HTTP, Telnet, SMTP, SNMPv1/v2c/v3, RMON, Syslog
¤ Комутатор
Пріоритетних черг 8
IGMP груп 1024
Макс. VLAN 256
VLAN номери (VID) від 1 до 4094
Таблиця MAC адрес 16K
Буфер пакетів 12 Mbit
¤ Інтерфейси
Консольний порт RS-232 (TxD, RxD, GND), 8-pin RJ45 (115200, n, 8, 1)
USB USB Type A (Reserved)
Контакти аварії 3 (на модулі MGMT, PWR1, PWR2)
Релейний вихід з пропускною здатністю струму 2 А при 30 В постійного струму
Цифрових каналів 1 (на модулі MGMT)
Цифрові входи     "1": відповідає рівню від +13 до + 30V
    "0": від -30 до + 3V
     максимальний вхідний струм 8 mA
¤ Живлення
Вхідна напруга Ізольований резервований модуль живлення:

з встановленим PWR-LV-P48:
24/48 В постійного струму для комутаційної системи
48 В постійного струму для системи PoE (від 53 до 57 В постійного струму рекомендується для пристроїв PoE +)

з встановленим PWR-HV-P48:
110/220 VDC / VAC для комутаційної системи
48 В постійного струму для системи PoE (від 53 до 57 В постійного струму рекомендується для пристроїв PoE +)
Робоча напруга з встановленим PWR-LV-P48:
Від 18 до 72 В постійного струму для комутаційної системи
Від 46 до 57 В постійного струму для систем PoE

з встановленим PWR-HV-P48:
Від 88 до 300 В постійного струму, від 90 до 264 В змінного струму для комутаційної системи
Від 46 до 57 В постійного струму для систем PoE
Споживання (по вхідній напрузі) з встановленим PWR-LV-P48:
Вхідний струм PWR (система комутації)
Макс. 0,53 А при 24 В постійного струму
Макс. 0,28 А при 48 В постійного струму

з встановленим PWR-HV-P48:
Вхідний струм PWR (система комутації)
Макс. 0,11 А при 110 В постійного струму
Макс. 0,06 А при 220 В постійного струму
Макс. 0,29 А при 110 В змінного струму
Макс. 0,18 А при 220 В змінного струму
Макс. вихідна потужність PoE на порт 36 Вт.
Загальний бюджет живлення PoE Макс. 360 Вт (з одним джерелом живлення) для загального споживання PD на вході 48 В постійного струму для систем PoE
Макс. 360 Вт (з одним джерелом живлення) для загального споживання PD на вході 53–57 В постійного струму для систем PoE+
Макс. 720 Вт (з двома джерелами живлення) для загального споживання PD на вході 48 В постійного струму для систем PoE
Макс. 720 Вт (з одним джерелом живлення) для загального споживання PD на вході 53–57 В постійного струму для систем PoE+
Захист струму Так
Захист від неправильної полярності Так
¤ Механічні
Корпус Металевий, IP40
Розміри 176 x 115 x 163.25 мм
Вага 2500 г
Установка Панельна, DIN-Rail (опціональний кіт)

    Розміри:
¤ Навколишнє середовище
Робоча температура від -10 до 60°C стандартна модель,
від -40 до 75°C
модель з розширеним температурним діапазоном
Температура зберігання від -40 до 85°C
Відносна вологість від 5 до 95% (без конденсату)
¤ Сертифікати
EMC EN 55032/35 
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 8 kV; Air: 15 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 20 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 4 kV; Signal: 4 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 4 kV; Signal: 4 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V
IEC 61000-4-8 PFMF
IEC 61000-4-1
Safety EN 62368-1
Railway EN 50121-4
Traffic Control NEMA TS2
Freefall IEC 60068-2-31
Vibration  IEC 60068-2-6
Shock IEC 60068-2-27
Напрацювання на відмову
1007,790 год
 Інформація для замовлення
¤ 
¤ Додаткове приладдя:

MXview
MXview-50 індустріальне програмне забезпечення мережевого управління з ліцензією на 50 вузлів (по IP адресах)
MXview-100 індустріальне програмне забезпечення мережевого управління з ліцензією на 100 вузлів (по IP адресах)
MXview-250 індустріальне програмне забезпечення мережевого управління з ліцензією на 250 вузлів (по IP адресах)
MXview-500 індустріальне програмне забезпечення мережевого управління з ліцензією на 500 вузлів (по IP адресах)
MXview-1000 індустріальне програмне забезпечення мережевого управління з ліцензією на 1000 вузлів (по IP адресах)
MXview-2000 індустріальне програмне забезпечення мережевого управління з ліцензією на 2000 вузлів (по IP адресах)
MXview Upgrade-50 ліцензія розширення MXview - індустріального програмного забезпечення мережевого управління на 50 вузлів (по IP адресах)

Сумісні SFP модулі:

Gigabit Ethernet модулі, SFP-1G
Моделі з робочою температурою від 0 до 60°C 
SFP-1GSXLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseSX, LC з'єднувач, 0,5 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLSXLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLSX, LC з'єднувач, 2 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G40BLC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLXLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLX, LC з'єднувач, 10 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLHLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLH, LC з'єднувач, 30 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLHXLC Компактний трансивер ( SFP) з 1000BaseLHX, LC з'єднувач, 40 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SPF-1GZXLC Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseZX, LC з'єднувач, 80 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SPF-1GEZXLC Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseEZX, LC з'єднувач, 110 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GEZXLC-120 Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseEZX, LC з'єднувач, 120 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G10ALC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G10BLC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G20ALC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G20BLC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G40ALC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, робоча температура від 0 до 60°C
Моделі з робочою температурою від -20 до 75°C і  від -40 до 85°C
SFP-1GSXLC-T Компактний трансивер ( SFP) з 1000BaseSX, LC з'єднувач, 0,5 km,
робоча температура від  -20 до 75°C
SFP-1GLSXLC-T Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLSX, LC з'єднувач, 2 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1GLXLC-T Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLX, LC з'єднувач, 10 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1GLHLC-T Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLH, LC з'єднувач, 30 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1GLHXLC-T Компактний трансивер ( SFP) з 1000BaseLHX, LC з'єднувач, 40 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SPF-1GZXLC-T Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseZX, LC з'єднувач, 80 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1G10ALC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G10BLC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G20ALC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G20BLC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G40ALC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G40BLC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
Модулі SFP-1FE
Моделі з робочою температурою від -40 до 85°C
SFP-1FELLC-T Компактний трансивер (SFP) з 100Base single-mode, LC з'єднувач, 80 km, робоча температура від -40 до 85 ° C
SFP-1FEMLC-T Компактний трансивер (SFP) з 100Base multi-mode, LC з'єднувач, 4 km, робоча температура від -40 до 85 ° C
SFP-1FESLC-T Компактний трансивер (SFP) з 100Base single-mode, LC з'єднувач, 40 km, робоча температура від -40 до 85 ° C

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму