Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

Серія модулів MOXA IM-6700A

Модулі Fast Ethernet для модульного керованого комутатора IKS-6726A-2GTXSFP/6728A-4GTXSFP/6728A-8PoE-4GTXSFP,  IM-6700A серія

Специфікація | Інформація для замовлення | Документація та завантаження англійською мовою | Відправити запит

Fast Ethernet модулі серії IM-6700A для Ethernet комутаторів
серій IKS
 



Інтерфейс
10/100BaseT(X) Ports (RJ45 connector) IM-6700A-4MSC2TX/4MST2TX/4SSC2TX: 2
IM-6700A-2MSC4TX/2MST4TX/2SSC4TX: 4
IM-6700A-8TX: 8
Supported functions:
Auto negotiation speed
Full/Half duplex mode
Auto MDI/MDI-X connection
100BaseFX Ports (multi-mode SC connector) IM-6700A-2MSC4TX: 2
IM-6700A-4MSC2TX: 4
IM-6700A-6MSC: 6
100BaseFX Ports (multi-mode ST connector) IM-6700A-2MST4TX: 2
IM-6700A-4MST2TX: 4
IM-6700A-6MST: 6
100BaseFX Ports (single-mode SC connector) IM-6700A-2SSC4TX: 2
IM-6700A-4SSC2TX: 4
IM-6700A-6SSC: 6
100BaseSFP Slots IM-6700A-8SFP: 8
PoE Ports (10/100BaseT(X), RJ45 connector) IM-6700A-8PoE: Auto negotiation speed, Full/Half duplex mode
Стандарти PoE IM-6700A-8PoE: IEEE 802.3af/at for PoE/PoE+ output
 
Живлення
Споживання IM-6700A-8TX/8PoE: 1.21 W (max.)
IM-6700A-8SFP: 0.92 W (max.)
IM-6700A-2MSC4TX/2MST4TX/2SSC4TX: 3.19 W (max.)
IM-6700A-6MST/6SSC/6MSC: 7.57 W (max.)
IM-6700A-4SSC2TX/4MSC2TX/4MST2TX: 5.28 W (max.)
Фізичні
Вага IM-6700A-8TX: 225 g
IM-6700A-8SFP: 295 g
IM-6700A-2MSC4TX/2MST4TX/2SSC4TX/4MSC2TX/4MST2TX/4SSC2TX: 270 g
IM-6700A-6MSC/6SSC/6MSC: 390 g
IM-6700A-8PoE: 260 g
Розмір
 
Інформація для замовлення
IM-6700A-8TX Fast Ethernet модуль з 8 10/100T(X) портами 
IM-6700A-8SFP Fast Ethernet модуль з 8 100BaseSFP слотами
IM-6700A-6MSC Fast Ethernet модуль з 6 multi-mode 100BaseFX портами з SC з`єднувачами
IM-6700A-6MST Fast Ethernet модуль з 6 multi-mode 100BaseFX портами з SC з`єднувачами
IM-6700A-6SSC Fast Ethernet модуль з 6 single-mode 100BaseFX портами з SC з`єднувачами
IM-6700A-2MSC4TX Fast Ethernet модуль з 2 multi-mode 100BaseFX портами з SC з`єднувачами і 4 10/100BaseT(X) портами
IM-6700A-2MST4TX Fast Ethernet модуль з 2 multi-mode 100BaseFX портами з SC з`єднувачами і 4 10/100BaseT(X) портами
IM-6700A-2SSC4TX Fast Ethernet модуль з 2 single-mode 100BaseFX портами з SC з`єднувачами і 4 10/100BaseT(X) портами
IM-6700A-4MSC2TX Fast Ethernet модуль з 4 multi-mode 100BaseFX портами з SC з`єднувачами і 2 10/100BaseT(X) портами
IM-6700A-4MST2TX Fast Ethernet модуль з 4 multi-mode 100BaseFX портами з SC з`єднувачами і 2 10/100BaseT(X) портами
IM-6700A-4SSC2TX Fast Ethernet модуль з 4 single-mode 100BaseFX портами з SC з`єднувачами і 2 10/100BaseT(X) портами
IM-6700A-8PoE Fast Ethernet PoE+ модуль з 8 100BaseT(X) PoE/PoE+ портами (Тільки для серії IKS-6728A-8PoE)
 

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму