Group 23 Slice 1 Slice 1 Copy 2 facebook Group 16 Group 36 Group 2 Group 41 Group 4 Group 37 Group 11 Group 19 Group 14 Group 20 Group 17 youku-logo copy Group 22 Group 42 Group 23

Чому безпека промислової мережі важлива?

Network Management

Збільшення підключених пристроїв

Згідно з опитуванням IDC, близько 40% респондентів інвестуватимуть в автоматизацію для цифровізації своїх промислових операцій.*

Secure Network Connectivity

Зростання кібератак програм-вимагачів

Програмне забезпечення-вимагач використовувалося зловмисниками для проведення нецільових атак з метою отримання фінансової вигоди.

Secure Edge Connectivity

Орієнтація на критичну інфраструктуру

Крім фінансової вигоди, критична інфраструктура стає мішенню, щоб викликати паніку в суспільстві та загрожувати національній безпеці.

*Future Enterprise Resilience & Spending Survey – Wave 9, IDC, October, 2021

Основні ризики безпеки в сучасних середовищах OT

Network Management

Застарілі системи

Більше 40% респондентів опитування IDC EMEA у Європейському дослідженні IT-безпеки у 2020 році вважали, що існують проблеми з безпекою щодо підтримки безпеки та надійності застарілих систем.

Secure Network Connectivity

Відсутність видимості

Більше 30% респондентів опитування IDC EMEA у Європейському дослідженні IT-безпеки у 2020 році вважали, що недостатня видимість активів у мережевій інфраструктурі є проблемою безпеки.

Secure Edge Connectivity

Орієнтація на критичну інфраструктуру

Крім фінансової вигоди, критична інфраструктура стає мішенню, щоб викликати паніку в суспільстві та загрожувати національній безпеці.

Network Management

Необмежений доступ

Оскільки підключається все більше і більше пристроїв, необхідно контролювати доступ до ваших мереж і пристроїв.

Secure Network Connectivity

Відсутність кордонів безпеки

Оскільки підключається все більше і більше пристроїв, необхідно контролювати доступ до ваших мереж і пристроїв.

Три поради, як зменшити ризик безпеки мережі

Сьогодні OT-мережі стикаються з багатьма проблемами кібербезпеки, особливо коли йдеться про ІІоТ та Індустрію 4.0, коли кожен пристрій підключено до Інтернету. Загрози безпеці OT завдають шкоди продуктивності, прибутку, репутації бренду, інтелектуальній власності та фізичній безпеці.


З Moxa ви відповідаєте стандарту IEC-62443 для захисту вашої системи керування. Але що важливіше, ви в безпеці. Ми зобов’язуємося надавати клієнтам повну структуру захисту безпеки, щоб клієнти мали відстежуваний і поступовий метод розгортання, а також рівні захисту в існуючій мережі, як захист парасольки на вершині промислової мережі. 

З Moxa ви можете


Визначте стан мережі


Захистіть свої мережі


Виберіть Захищений пристрій

Рішення безпеки промислових мереж Moxa

Постійно прагнучи забезпечити надійне підключення для промислових середовищ, Moxa розширила свій портфель мережевої безпеки за допомогою нашого рішення промислової кібербезпеки для пом’якшення кіберзагроз промисловим мережам. Клацніть нижче, щоб дізнатися, як можна покращити безпеку вашої власної мережі.

Визначте стан мережі
Захистіть свої мережі
Виберіть Захищені пристрої

Real-time Network Visibility

Видимість мережі

Покращення візуалізації мережі

 • Збираючи звіти з пристроїв, MXview допомагає адміністраторам візуалізувати топологію мережі та швидко виявляти її зміни.
 • Збираючи звіти з пристроїв, MXview допомагає адміністраторам контролювати завантаження трафіку на кожному вузлі та маршруті та розуміти стан працездатності мережі.

Централізація керування пристроями

 • MXview пропонує централізоване керування, яке допомагає адміністраторам постійно підтримувати функціональні та фізичні атрибути продукту протягом усього терміну його експлуатації.
 • MXview пропонує централізоване керування, яке допомагає адміністраторам перевіряти всі пристрої та гарантує, що всі пристрої відповідають політикам компанії.

Real-time Network Visibility

Управління безпекою

 • Консоль Security Dashboard Console збирає звіти та пристрої, які допомагають адміністраторам знаходити та аналізувати інциденти безпеки, а потім реєструє їх для подальшого аудиту та вдосконалення.
 • Консоль Security Dashboard Console працює з пристроями Moxa для виявлення кіберзагроз, щоб зменшити ризики та зменшити шкоду.

Real-time Network Visibility

Сегментація мережі

Встановіть зони та канали

 • VLAN: Пристрої Moxa допомагають адміністраторам обмежувати доступ користувачів лише до даних і частин мережі, необхідних для виконання ними своїх обов’язків.
 • Брандмауери: Пристрої Moxa допомагають адміністраторам створювати канали в мережі, щоб дозволяти лише дозволеному трафіку та пакетам передавати з однієї зони в іншу.
 • NAT: Пристрої Moxa допомагають адміністраторам створити приватну локальну зону, щоб приховати інформацію внутрішньої мережі від зовнішнього зондування.

Контроль безпеки мережі

 • VLAN ID чи MAC адреси: Пристрої Moxa дозволяють користувачам отримувати доступ до даних і мереж лише на основі їхніх ролей.
 • IP адреси і порти: Пристрої Moxa пропускають лише дозволений трафік у мережі.
 • Глибока перевірка пакетів: Пристрої Moxa перевіряють вміст кожного пакета, щоб переконатися, що в мережах передається лише схвалений вміст.

Secure Remote Access

Захист від загроз

 • Пристрої Moxa запобігають використанню відомих уразливостей у системах Windows і допомагають захистити застарілі пристрої Windows, які не можуть встановити виправлення через відсутність підтримки.
 • Пристрої Moxa можуть ідентифікувати кібератаки та стримувати їх у певних зонах.
 • Пристрої Moxa можуть ідентифікувати кіберзагрози та сповіщати адміністраторів за допомогою шаблону IPS.

Виберіть Захищені пристрої за стандартами IEC 62443

Захищена DNA наших продуктів дає змогу легко запускати існуючі промислові системи. Moxa є сертифікованим IEC 62443-4-1 постачальником промислових підключень і мережевих рішень. Коли ми розробляємо наші продукти, ми посилаємося на функції безпеки стандарту IEC 62443-4-2, щоб забезпечити безпечну розробку продукту, що дозволяє підвищити безпеку пристроїв у ваших промислових застосуваннях. Завантажте наш офіційний документ, щоб дізнатися більше про стандарти IEC 62443. 

* За винятком серії NPort 5100/5200 і серії NPort IA5000.
** За винятком MGate MB3180.

Тематичні дослідження

Завдяки цілісному підходу до безпеки промислових мереж Moxa допомагає своїм клієнтам будувати безпечні мережі, пропонуючи безпечну мережеву інфраструктуру та рішення промислової кібербезпеки для підвищення стійкості промислової кібербезпеки. Завантажте тематичні дослідження, щоб дізнатися, як запровадити заходи безпеки у ваших промислових мережах.


Чому Moxa?

Щоб усунути розрив між світом OT та ІТ, Moxa пропонує скоординовані рішення, розроблені для повного захисту ваших промислових мереж.

 • Unite Networking and Cybersecurity

  Об’єднайте мережу та кібербезпеку

  Moxa поєднує досвід промислових мереж і кібербезпеки, щоб забезпечити багаторівневий захист ваших промислових мереж.

 • Постійно підвищуйте безпеку

  Moxa використовує проактивний підхід, щоб захистити наші продукти від вразливостей у безпеці та допомогти нашим клієнтам краще керувати ризиками безпеки.

 • Розвивайте IT/OT безпеку

  Moxa співпрацює з TXOne Networks, щоб задовольнити зростаючі потреби промисловості в безпеці, а також вимоги безпеки з боку IT/OT персоналу.
Переклад компанії "Динамікс Телеком" - прем'єр дистриб'ютора МОХА в Україні.