Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

Індустріальні Firewall / VPN маршрутизатори безпеки

 Серія EDR-G9010
 Індустріальний багатопортовий Gigabit маршрутизатор безпеки, 8 ГБіт мідній Ethernet +
 2 ГБіт Eth.SFP
 

Специфікація | Інформація для замовлення | Документація та завантаження англійською мовою | Відправити запит

 
 Індустріальний багатопортовий Gigabit маршрутизатор безпеки

 


    Серія EDR-G9010 — це високоінтегрований промисловий багатопортовий захищений маршрутизатор із брандмауером/NAT/VPN та керованими функціями комутатора рівня 2. Ці пристрої розроблені для додатків безпеки на основі Ethernet у критичних мережах дистанційного керування або моніторингу. Ці безпечні маршрутизатори забезпечують електронний периметр безпеки для захисту критичних кіберактивів, включаючи підстанції в енергетичних установках, системи насосно-очисних систем на водних станціях, розподілені системи керування в нафтогазових додатках і системи PLC/SCADA в автоматизації заводів.

  Захист від шкідливих загроз за допомогою розширених функцій кібербезпеки :
     Вбудований брандмауер серії EDR-G9010 використовує правила політики для контролю мережевого трафіку між довіреними зонами, тоді як трансляція мережевих адрес (NAT) захищає внутрішню мережу від несанкціонованого доступу з боку зовнішніх хостів. Функція віртуальної приватної мережі (VPN) додатково надає користувачам безпечні комунікаційні тунелі під час доступу до приватної мережі з загальнодоступного Інтернету. Щоб захистити ваші активи OT від кібератак, серія EDR-G9010 підтримує глибоку перевірку пакетів (DPI) для перевірки частини даних мережевих пакетів для різних протоколів, специфічних для OT.

  Просте налаштування за допомогою зручного інтерфейсу та швидких налаштувань
    «Швидкі налаштування типу інтерфейсу» серії EDR-G9010 надають користувачам простий спосіб налаштувати порти WAN, LAN та Bridge для функціональності маршрутизації всього за чотири кроки. Крім того, функція «Профіль швидкої автоматизації» дає інженерам простий спосіб налаштувати функцію фільтрації брандмауера для загальних протоколів автоматизації, включаючи EtherNet/IP, Modbus TCP, EtherCAT, FOUNDATION Fieldbus і PROFINET.

  Промисловий дизайн для забезпечення безперебійного підключення до мережі
    Міцне обладнання серії EDR-G9010 робить ці безпечні маршрутизатори ідеальними для суворих промислових умов, зокрема широкотемпературні моделі, які створені для надійної роботи в небезпечних умовах та при екстремальних температурах від -40 до 75°C. Крім того, серія EDR-G9010 підтримує комплексні механізми резервування рівня 2 і рівня 3, щоб гарантувати, що ваша мережа завжди залишатиметься підключеною.
 

 Особливості

 

- "Все-в-одному" - Firewall / NAT / VPN / маршрутизатор з портами 10 ГБит
- Захищений тунель віддаленого доступу з VPN
- Брандмауер із збереженням стану, захищає критичні активи
- Аналіз даних промислового протоколу за допомогою технології глибокої перевірки пакетів (DPI).
- Просте налаштування мережі за допомогою трансляції мережевих адрес (NAT)
- Протокол RSTP/Turbo Ring покращує резервування мережі
- Функції безпеки на основі IEC 62443/NERC CIP
- Підтримує безпечне завантаження для перевірки цілісності системи
- Перевірка налаштування брандмауера за допомогою інтелектуальної функції SettingCheck
- Модель з розширеним температурним діапазоном, яка надійно працює
    від -40 до 75°C.

 Специфікації
Інтерфейс введення/виведення
Контактні канали сигналізації Резистивне навантаження:1 A @ 24 VDC
Кнопки Кнопка скидання "Reset"
Цифрові вхідні канали +13 до +30 В для стану 1
-30 до +3 В для стану 0
Макс. вхідний струм: 8 мА
Інтерфейс Ethernet
Порти 10/100/1000BaseT(X) (роз'єм RJ45) 8
Слоти 1000BaseSFP 2
Стандарти IEEE 802.1Q for VLAN Tagging
IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3ab for 1000BaseT(X)
Static Port Trunk
IEEE 802.3u for 100BaseT(X)
IEEE 802.3x for flow control
IEEE 802.3z for 1000BaseSX/LX/LHX/ZX
Функції програмного забезпечення Ethernet
Переадресація мовлення IP directed broadcast, broadcast forwarding
Управління Back Pressure Flow Control, DDNS, DHCP Server/Client, Web Console (HTTP/HTTPS), LLDP, QoS/CoS/ToS, SNMPv1/v2c/v3, Telnet, TFTP, HTTPS, SSH
Протоколи резервування RSTP, STP, Turbo Ring v2
Маршрутизація Пропускна здатність: 350 тис. пакетів в секунду (макс. 1500 Мбіт/с)
Таблиця маршрутизації Макс. Правила маршрутизації 4K
Одночасні підключення Макс. 400K
Підключення за секунду Макс. 20K
Резервування маршрутизації VRRP
Безпека Secure Boot, IPsec, L2TP (server), RADIUS, Trust access control
Управління часом NTP Server/Client, SNTP
Одноадресна маршрутизація OSPF, RIPV1/V2, Static Route
Багатоадресна маршрутизація Static Route
Фільтр IGMP v1/v2/v3
Властивості комутатора
Діапазон VLAN ID VID 1 до 4094
Макс. Кількість мереж VLAN 16
Групи IGMP 256
LED інтерфейс
LED індикатори PWR1, PWR2, STATE, MSTR/H.TC, CPLR/T.TC, VRRP/HA, VPN, USB
Захист від DoS і DDoS
Технологія ARP-Flood, FIN Scan, ICMP-Death, NEWWithout-SYN Scan, NMAP-ID Scan, NMAPXmas Scan, Null Scan, SYN/FIN Scan, SYN/RST Scan, SYN-Flood, Xmas Scan
Брандмауер
Фільтр DDoS, протоколи Ethernet, ICMP, IP-адреса, MAC-адреса, порти
Профілі швидкої автоматизації DNP, EtherCAT, EtherNet/IP, FOUNDATION Fieldbus, FTP, HTTP, IEC 60870-104, IPsec, L2TP, LonWorks, Modbus TCP, PPTP, PROFINET, RADIUS, SSH, Telnet
Контроль стану Брандмауер маршрутизатора
Прозорий (мостовий) брандмауер
Глибока перевірка пакетів Modbus TCP
Modbus UDP
DNP3
IEC 60870-5-104
IEC 61850 MMS
Додаткові протоколи підтримуватимуться через майбутні оновлення мікропрограми
Пропускна здатність Макс. 350 тис. пакетів в секунду (макс. 1500 Мбіт/с)
IPsec VPN
Аутентифікація MD5 and SHA (SHA-256)
RSA (key size: 1024-bit, 2048-bit)
X.509 v3 certificate
Одночасні тунелі VPN Макс. 250 IPsec VPN-тунелів
Шифрування DES, 3DES, AES-128, AES-192, AES-256
Протоколи IPsec, L2TP (server), PPTP (client)
Пропускна здатність Макс. 300 Мбіт/с (Умови: AES-256, SHA-256)
Брандмауер у режимі реального часу / журнал подій VPN
Тип події MFirewall event, VPN event
Media Local storage, SNMP Trap, Syslog server
NAT
Особливості 1-to-1, N-to-1, Port forwarding
Послідовний інтерфейс
Консольний порт RS-232 (TxD, RxD, GND), 3-pin (115200, n, 8, 1)
Роз'єм USB Type-C
Живлення
Вхідна напруга 12/24/48 VDC (DNV-сертифікований для 24 VDC)
Струм 1.51 A @ 12 VDC
0.70 A @ 24 VDC
0.35 A @ 48 VDC
Підключення Термінальний блок
Захист від неправильноє полярності Так

   Розміри:

Механічні
Корпус металевий корпус
Розміри 58 x 135 x 105 мм
Вага 1030 г
Установка DIN-Rail, настінне кріплення (опціонально)
Навколишнє середовище
Робоча температура від -10 до 60°C стандартні моделі,
від -40 до 75°C
моделі з розширеним температурним діапазоном (з індексом "T")
Температура зберігання від -40 до 85°C
Відносна вологість від 5 до 95% (без конденсата)
Стандарти та сертифікати
Safety UL 62368-1
EMC EN 55032/35
EMI CISPR 32, FCC Part 15B Class A
EMS IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 8 kV; Air: 15 kV
IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 20 V/m
IEC 61000-4-4 EFT: Power: 4 kV; Signal: 4 kV
IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 4 kV
IEC 61000-4-6 CS: 10 V
IEC 61000-4-8 PFMF
Залізниця EN 50121-4
Контроль дорожнього руху NEMA TS2
Морський IEC 60945, DNV
Електропідстанція IEEE 1613, IEC 61850-3 Edition 2.0
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
Vibration IEC 60068-2-6
Час напрацювання на відмову MTBF
Час 1 080 807 годин
База даних Telcordia (Bellcore), GB
 Інформація для замовлення
EDR-G9010-VPN-2MGSFP Індустріальний багатопортовий Gigabit маршрутизатор безпеки, 8 ГБіт мідній Ethernet + 2 ГБіт Eth.SFP , робоча температура від -10 до 60°C
EDR-G9010-VPN-2MGSFP-T Індустріальний Gigabit маршрутизатор безпеки, 8 ГБіт мідній Ethernet +
 2 ГБіт Eth.SFP , робоча температура від
-40 до 75°C
Додатково:
Кріплення:
WK-35-01 Комплект для настінного монтажу з 2 пластинами (35 x 44 x 2,5 мм) і 6 гвинтами
 
Gigabit Ethernet модулі, SFP-1G
Моделі з робочою температурою від 0 до 60°C 
SFP-1GSXLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseSX, LC з'єднувач, 0,5 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLSXLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLSX, LC з'єднувач, 2 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G40BLC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLXLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLX, LC з'єднувач, 10 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLHLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLH, LC з'єднувач, 30 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLHXLC Компактний трансивер ( SFP) з 1000BaseLHX, LC з'єднувач, 40 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SPF-1GZXLC Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseZX, LC з'єднувач, 80 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SPF-1GEZXLC Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseEZX, LC з'єднувач, 110 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GEZXLC-120 Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseEZX, LC з'єднувач, 120 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G10ALC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G10BLC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G20ALC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G20BLC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G40ALC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, робоча температура від 0 до 60°C
Моделі з робочою температурою від -20 до 75°C і  від -40 до 85°C
SFP-1GSXLC-T Компактний трансивер ( SFP) з 1000BaseSX, LC з'єднувач, 0,5 km,
робоча температура від  -20 до 75°C
SFP-1GLSXLC-T Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLSX, LC з'єднувач, 2 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1GLXLC-T Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLX, LC з'єднувач, 10 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1GLHLC-T Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLH, LC з'єднувач, 30 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1GLHXLC-T Компактний трансивер ( SFP) з 1000BaseLHX, LC з'єднувач, 40 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SPF-1GZXLC-T Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseZX, LC з'єднувач, 80 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1G10ALC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G10BLC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G20ALC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G20BLC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G40ALC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G40BLC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
Fast Ethernet модулі, SFP-FE
SFP-1FEMLC-T  Компактний трансивер (SFP) з 100Base multi-mode, LC з'єднувач, 4 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1FESLC-T Компактний трансивер (SFP) з 100Base single-mode, LC з'єднувач, 40 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1FELLC-T Компактний трансивер (SFP) з 100Base single-mode, LC з'єднувач, 80 km,
робоча температура від  -40 до 85°C

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму