Три ключі для продовження терміну служби ваших послідовних пристроїв

Для компаній, які хочуть отримати максимальну віддачу від своїх даних на польових об'єктах для підвищення операційної ефективності, конвергенція OT/IT – це шлях уперед. Тим не менш, більшість промислового обладнання використовує послідовні інтерфейси, оскільки вони були надійним та економічно ефективним варіантом для системного зв'язку в останні десятиліття. Тепер оператори задаються питанням, як довго вони можуть працювати з обладнанням на основі послідовного інтерфейсу, тому що зв'язок Ethernet є одним із ключів до реалізації конвергенції OT/IT. На щастя, доступні рішення для підключення послідовного обладнання до мереж Ethernet. Однак спочатку вони мають подолати кілька проблем, пов'язаних із складними вимогами до підключення. Ми пропонуємо три цінні поради, які допоможуть зберегти серійні пристрої.

Оновлення інтерфейсів підключення

Рішення, яке об'єднує різні інтерфейси з'єднання між вашими послідовними пристроями та сучасними системами, допоможе вам заощадити час і зусилля на заміну цінних активів.

Інтеграція в сучасні системи

Сучасні системи мають різноманітні операційні платформи та галузеві протоколи. Рішення, яке легко інтегрує ваші послідовні пристрої в сучасні системи, забезпечить роботу ваших поточних програм з мінімальними зусиллями.

Збільшіть безпеку підключення

Хоча підключені послідовні пристрої надають вам цінну інформацію, вони також викликають проблеми з безпекою. Рішення, яке покращує кібербезпеку, забезпечить роботу ваших послідовних пристроїв і полегшить ваші занепокоєння.

Підготуйте свої послідовні пристрої до майбутньої роботи в мережі

Moxa є провідним у галузі постачальником рішень для послідовного підключення, який надає різноманітні функції, щоб допомогти клієнтам легко перенести свої послідовні пристрої в майбутнє мереж. Наші рішення для послідовного підключення підключають ваші послідовні пристрої до сучасних систем за допомогою різноманітних інтерфейсів підключення та галузевих протоколів. Ми постійно надаємо драйвери, які відповідають сучасним операційним системам, і дбаємо про безпеку вашого підключення за допомогою вбудованих функцій безпеки.

  • Готовий до підключення

    Наші рішення для послідовного підключення включають перетворення послідовного зв’язку в USB, послідовний порт у волокно, послідовний порт у Ethernet, послідовний зв’язок у бездротовий зв’язок і перетворення протоколів, підтримуючи послідовні пристрої за допомогою різноманітних інтерфейсів і протоколів зв’язку.
  • Готовий до адаптації

    Наші рішення для послідовного підключення підтримують різноманітні операційні платформи, такі як Windows, Linux та macOS, що полегшує інженерам інтеграцію послідовних пристроїв у різні платформи.
  • Готовий до безпеки

    Наші рішення для послідовного підключення до Ethernet включають стандарти IEC 62443-4-2. У нас є різноманітні вбудовані функції безпеки для підвищення безпеки підключення для підключених послідовних пристроїв.

Ваш постачальник рішень для довгострокового послідовного підключення

Moxa дуже віддана розробці серійних продуктів. Починаючи з 1987 року, Moxa щороку інвестувала мільйони доларів у розробку інноваційних та зручних продуктів для обслуговування наших партнерів із серійним підключенням, і тепер ми пропонуємо понад 500 моделей послідовних/USB-продуктів, стаючи провідним постачальником рішень для послідовного підключення. Як ваш надійний серійний партнер, ми зобов’язуємося надавати різноманітні рішення для послідовного підключення, щоб забезпечити підключення застарілого обладнання до 2030 року і далі. Ми не лише інвестуємо в розробку нових комунікаційних технологій і потенціалу безпеки підключення, щоб задовольнити майбутні вимоги до мережі, але й продовжуємо оновлювати наш існуючий портфель продуктів, щоб застарілі пристрої легко інтегрувати з вашими сучасними системами. Завдяки нашим рішенням для послідовного підключення ми можемо легко та безпечно перенести ваші послідовні пристрої до майбутньої мережі.

TSP logo

Портфоліо продуктів для послідовного підключення

Рішення для послідовного підключення Moxa включають сервери послідовних пристроїв, послідовні перетворювачі, шлюзи протоколів, конвертори USB-на-послідовні та багатопортові послідовні плати. Відвідайте нашу сторінку продукту, щоб знайти потрібне рішення.Переклад компанії "Динамікс Телеком" - прем'єр дистриб'ютора МОХА в Україні.