Подовжте термін служби своїх послідовних пристроїв за допомогою серверів серії NPort

Велика кількість застарілих пристроїв у цій галузі може бути дуже неприємною для інженерів, коли їм доведеться підключати їх, щоб збирати дані віддалено. Спираючись на досвід перевіреного індустріального підключення, serial - Ethernet рішення MOXA можуть дати застарілим пристроям нове життя. Більше того, Вам не потрібно турбуватися про витрачання додаткового часу та грошей на заміну цих пристроїв, які все ще знаходяться в хорошому робочому стані. Сервери послідовних пристроїв серії NPort не тільки задовольнять Ваші вимоги до підключення, але і забезпечать зв'язок з пристроями легко, безпечно і надійно.

Поширені пристрої з послідовним інтерфейсом

Співіснування Serial та Ethernet пристроївХоча Ethernet-інтерфейси зв'язку є тенденцією, це не означає, що Вам потрібно позбутися від всіх існуючих пристроїв с послідовним інтерфейсом та проводити повну реконструкцію. При модернізації системи, необхідно враховувати ряд міркувань, з яких вартість обладнання відіграє вирішальний фактор. Наприклад, заміна верстата з ЧПУ є надзвичайно дорогою і може негативно вплинути на бюджет більшості підприємств. Іншим значним тягарем витрат є витрати, що додаються при заміні десятків серійних лічильників електроенергії, оскільки більшість IP-пристроїв зажадає більших інвестицій на мережеві комутатори і SCADA-ліцензованих вузлів. Тому має сенс зберігати RS-485 лічильники електроенергії. Крім того, заміна інших застарілих пристроїв, таких як СВП також супроводжується високою вартістю придбання та розгортання.Додавання Serial-Ethernet пристроїв до існуючих Serial пристроїв є економічне і легке рішення не тільки насолоджуватися простотою послідовного зв'язку, але і скористатися тим, що запропонує Ethernet.

Ідеальний вибір для оцифровування застарілих пристроїв

Прості у використанні

Від конфігурації пристрою до керування пристроями, серія MOXA NPort має зручні інтерфейси та функції Smart-підключення, що спрощує підключення для інженерів.

Безпечне з'єднання

Серія MOXA NPort пропонує функції безпеки, які включають перевірку автентичності користувача, консоль керування та керування доступом до мережі, що дозволяє контролювати безпеку підключення з меншими зусиллями.

Індустріальна надійнісь


Надійні MOXA NPort сервери пристроїв можуть витримувати сплеск і екстремальні температури. Вони також сертифіковані для різних індустріальних середовищ, що робить їх ідеальними для індустріального застосування.

Виберіть сервер послідовних пристроїв, який Вам потрібен

Сервери послідовних пристроїв (Serial Device Servers)
Базові
Serial порти
RS-232/422/485
Ethernet
Window/Linux драйвери
Безпека
Авторизація
Консольний менеджмент
Керування доступом до мережі
Надійність
Індустріальні сертифікати
Serial ізоляція
Широкий температурний діапазон
NPort 5100A, 5200A, 5400

Застосування загального призначення

NPort W2150A-W4, W2250A-W4

Підключіться до мережі 802.11 a/b/g/n Wi-Fi

NPort IA5150A, IA5250A, IA5450A

Індустріальні сертифікати

NPort 5610, 5630,  5650

Застосування загального призначення

NPort 5600-DT, 5600-DTL

Висока портова щільність у малому форм-факторі

1-4 1-2 1-4 8/16 8
1 1 2 1 1
Захист паролем (довжина, введення символів) Захист паролем (довжина, введення символів) Захист паролем (довжина, введення символів) Захист паролем (довжина, введення символів) Захист паролем (довжина, введення символів)
  • HTTPS
  • Невикористані послуги можна відключити
  • HTTPS
  • Невикористані послуги можна відключити
  • HTTPS
  • Невикористані послуги можна відключити
  • HTTPS
  • Невикористані послуги можна відключити
  • HTTPS
  • Невикористані послуги можна відключити
Список доступних IP-адрес Список доступних IP-адрес
(Тільки для режимів роботи)
Список доступних IP-адрес Список доступних IP-адрес Список доступних IP-адрес
- - C1D2, ATEX, IECEx - -
-

Завантажте Таблицю вибору (українською мовою) для швидкого огляду серверів послідовних пристроїв Moxa.

Просте підтримання підключення пристроїв

Як фахівці з індустріального підключення, MOXA знає, що Ваші додатки на місцях повинні мати багато обладнання та включати функції роботи з різними протоколами зв'язку та інтерфейсами. Якщо Ви шукаєте додаткові варіанти підключення, MOXA має широкий асортимент обладнання, якє може відповідати Вашим потребам для підключення.
Переклад компанії "Динамікс Телеком" - прем'єр дистриб'ютора МОХА в Україні.