24 листопада 2023р.


    Як побудувати надійну нафтогазову інфраструктуру за допомогою перспективних мережевих рішень
    
  Стаття

 

 

  Огляд

    Нафтогазова промисловість потребує обладнання та мережевих з'єднань, які відповідають найвищим стандартам у складних умовах. Будь-яка помилка в цих складних умовах може мати значні последствия, включаючи зниження ефективності роботи, порушення безпеки персоналу на місці та зниження конкурентоспроможності організації. Це підкреслює нагальну потребу у надійних, ефективних та перспективних рішеннях у нафтогазовому секторі. Усі гравці у цьому секторі повинні визнати це необхідністю, а не вибором.

    Переконливим прикладом є компанія Streamline Innovations, яка зіткнулася із серйозною проблемою, коли їм довелося усунути сірководень (H₂S) із газу та перетворити його на сільськогосподарську сірку. Це завдання потребувало точного дистанційного контролю за хімічними реакціями, які традиційно контролювали експерти на місці. На щастя, Streamline Innovations досягла надежного підключення та конвергенції ІТ/ВІД завдяки застосуванню перспективних мережевих рішень та пристроїв надійної конструкції. Тепер вони можуть дистанційно контролювати та оптимізувати хімічні процеси, що призводить до зниження витрат на робочу силу на 75%, покращує час безвідмовної роботи та покращує продуктивність.

    Їхня історія успіху підкреслює важливість впровадження перспективних мережевих технологій та використання надежних продуктів для мінімізації прихованих витрат. Це відчутний доказ того, що надійність шкірного мережевого пристрою є життєво необхідною для того, щоб ваша нафтогазова система забезпечувала якісний результат у довгостроковій перспективі.

    Читайте далі, щоб дослідити більше реальних застосувань, які підкреслюють важливість надійності у нафтовій та газовій промисловості та як це може впливати на вашу діяльність у майбутньому.

Застосування 1: Надійність на морях — морське буріння нафти

    У морському бурінні нафти, де синхронізований моніторинг та оперативна підтримка є складними завданнями, надійний зв'язок і надійні мережі моніторингу мають вирішальне значення, а не просто розкіш. Збої або збої в цій строгому середовищі можуть мати катастрофічні наслідки, що призведе до дорогих остановок виробництва через блокування або збої обладнання.

    Щоб вирішити ці проблеми, міцна та надійна мережева інфраструктура є наріжним камнем рішення. Зокрема, продукти, розроблені для довговічності в таких складних середовищах, підкреслюючи міцність, стають важливими. Включення резервування в мережеву архітектуру є не менш важливим, оскільки це мінімізує час простою та підвищує ефективність роботи. Крім того, продукти, що відповідають вимогам суворої морської сертифікації, таких як DNV, та сертифікації для небезпечних зон, таких як клас I, розділ 2 (CID2) та зона 2 ATEX, мають вирішальне значення для роботи у вибухонебезпечних газових средах, екстремальних температурах, корозійних умовах та вібрації.

    Впровадження цих заходів дозволяє ефективно виконувати операції з видобутку нафти в морі навіть за наявності швидких температурних змін, суворих корозійних умов та безперервної вібрації. Це не тільки позбавляє операторів нафтових скважин необхідності дорогого та трудомісткого ручного управління обладнанням, а й значно скорочує робочу складність та витрати.

    Ці комплексні рішення забезпечують точну автоматизацію процесів, підтримуючи стабільне виробництво 24/7. Крім того, включення програмного забезпечення для управління мережею дозволяє здійснювати моніторинг в режимі реальної години, зменшуючи потребу в інтенсивному патрулюванні персоналом та забезпечуючи надійну та безперебійну роботу. Підводячи підсумок, можна сказати, що ці рішення гарантують збереження продуктивності морського буріння нафти, зниження витрат і, нарешті, підтримку сталого виробництва.Застосування 2: Моніторинг джерела життя — нафто- та газопроводів

    Інше важливе застосування передбачає забезпечення надійного транспортування великих обсягів нафти та природного газу через великі мережі трубопроводів, які часто охоплюють тисячі кілометрів. Це вимагає від управлінського персоналу нагляду за кількома станціями екстракції, включаючи станції клапанів, вимірювання газу та станції зниження тиску, щоб підтримувати постійний тиск під час транспортування. Це складне завдання передбачає забезпечення того, щоб тиск у трубопроводі залишався постійним, що є складною та вимогливою відповідальністю.

    Щоб задовольнити ці вимоги, розгортання надійних, масштабованих та гнучких волоконно-оптичних мереж Ethernet має важливе значення для швидкого виявлення, запобігання та вирішення проблем трубопроводів, включаючи витікання, пошкодження та розриви. Завдяки своїй надійності та здатності охоплювати великі відстані ця магістраль мережі Ethernet ідеально підходить для передачі даних, забезпечуючи безперебійне дистанційне керування та моніторинг основних параметрів.

    Як зазначалося раніше, нафто- та газопроводи простягаються на сотні кілометрів у зонах без персоналу, тому, крім встановлення надійних пристроїв, забезпечення кібербезпеки має першочергове значення, щоб гарантувати безперебійну та безпечну передачу даних. Щоб запобігти несанкціонованому доступу до мережі, мережеві пристрої повинні підтримувати автентифікацію та контроль доступу.

    У двох словах, поєднання надійних апаратних та програмних елементів формує основу для побудови стійкої мережевої архітектури. Внутрішній зв'язок між надійністю та безпекою забезпечує неперервний потік нафти та газу у трубопроводних мережах.Подолання мережевих перешкод OT і перехід до розумного цифрового майбутнього

    Ці перспективні мережеві рішення, оснащені надійністю, безпекою та упрощеним управлінням, безсумнівно, гарантують безперебійну та безперебійну роботу та відіграють незамінну роль у посиленні конкурентоспроможності організацій у нафтогазовій галузі.

 

Moxa Inc.

Moxa є лідером у галузі підключення краєвого обладнання, промислових обчислень і рішень мережевої інфраструктури для забезпечення можливості підключення до промислового Інтернету речей. Маючи більш ніж 35-річний досвід роботи в галузі, компанія Moxa підключила понад 94 мільйонів пристроїв по всьому світу і має мережу розподілу та обслуговування клієнтів у більш ніж 80 країнах.
 
Продаж продукції MOXA в Україні : 
Київ: Тел. -  38 (044)
277-10-71, 277-10-72. E-mail sales@moxa.com.ua
Підтримка продукції MOXA в Україні - Телефон - 38 (044) 277-10-73, E-mail support@moxa.com.ua.
Copyright © 2019 Moxa Inc & Vector Kyiv. All rights reserved.
Переклад компанії "Вектор " Київ - прем'єр дистриб'ютора MOXA в Україні.
Передрук і відтворення будь-яких фрагментів даної розсилки тільки з дозволу компанії "Вектор"