16 лютого 2023р.


    Три міркування щодо розробки надійних лікарняних інформаційних систем
     Стаття
 

 

    Завдяки сучасним технологіям медична промисловість швидко рухається до цифровізації. Потреба зменшити ручні помилки та підвищити операційну ефективність стимулює цей рух оцифрування, який надає пріоритет розвитку електричних медичних записів (ЕМЗ). Крім того, COVID-19 прискорив попит на ЕМЗ, щоб медичний персонал міг легко отримувати інформацію про пацієнта в режимі реального часу, допомагаючи їм працювати ефективніше.

    Однак розробка ЕМЗ вимагає збору великої кількості даних з багатьох медичних машин, розкиданих навколо багатьох лікарняних будівель. Тому багато операторів лікарень зараз розробляють свої лікарняні інформаційні системи (ЛІС), щоб збирати дані з цих широко поширених медичних машин і перетворювати цінні дані в ЕМЗ. Оскільки багато медичних машин оснащені послідовними інтерфейсами, вони покладаються на зв’язок «послідовний порт – Ethernet», щоб забезпечити сучасну ЛІС. Ці машини варіюються від апаратів для діалізу та систем моніторингу рівня глюкози в крові, артеріального тиску тощо до медичних візків, діагностичних мобільних робочих станцій, апаратів ШВЛ, апаратів для наркозу, ЕКГ тощо. Тому розробка надійної системи зв’язку між ЛІС та медичними машинами є надзвичайно важливою. Без надійних з’єднань ЛІС не може вчасно отримати точні дані для проведення кваліфікованого ЕМЗ. Такі ситуації призводять до поганої діагностики та уповільнення процесу лікування, що перешкоджає меті розробки ЕМЗ. Оскільки сервери послідовних пристроїв відіграють важливу роль у передачі даних між медичними машинами на основі послідовного порту та ЛІС на основі Ethernet, вибір надійного сервера послідовних пристроїв є важливим для забезпечення надійного підключення. У цій статті ми обговоримо три міркування, які заслуговують вашої уваги при виборі рішень підключення для розробки ЛІС, і те, як ці рішення допомагають.

Міркування 1: Важко підключитися до постійно рухомих медичних машин

    Багато медичних машин потребують постійного переміщення з однієї кімнати в іншу для обслуговування різних пацієнтів. Бездротовий зв'язок може вирішити проблеми з підключенням для цих мобільних медичних машин. Таким чином, використання сервера послідовних пристроїв, який підтримує бездротові з’єднання, може допомогти вам підключити мобільні медичні машини до ЛІС через бездротові мережі. Незважаючи на зручність, підтримувати стабільність бездротового з’єднання
складно. Якщо ви вирішите розвивати бездротові мережі, у вашій лікарні потрібно мати достатню кількість точок доступу, щоб ваші медичні машини могли залишатися на зв’язку під час їх переміщення. Коли медичні машини переміщуються між різними точками доступу, вашим серверам послідовних і бездротових пристроїв потрібен швидкий роумінг між ними, щоб зменшити час перемикання та звести до мінімуму ймовірність відключення. У разі розриву бездротового з’єднання та нестабільності функція буферизації порту може стати бонусом для вашого послідовного зв’язку з бездротовим зв’язком, оскільки вона дозволяє зберігати послідовні дані та повторно надсилати їх, коли бездротове з’єднання відновиться. Тому, коли ви обираєте сервер пристроїв із послідовного зв’язку на бездротовий, перевірте, чи має він цю функцію, оскільки це може бути великою підмогою для ЛІС у зборі повних послідовних даних із медичних машин.

Міркування 2: захистіть конфіденційну інформацію про пацієнта від несанкціонованого доступу

    Увімкнення зв’язку підвищує ефективність, але це також супроводжується збільшенням проблем безпеки. Послідовні дані в лікарнях містять конфіденційну інформацію про пацієнтів, яка потребує належного захисту. Тому, коли ви обираєте сервери пристроїв, які підключають серіал до бездротового зв’язку, переконайтеся, що вони можуть захистити ваші дані під час бездротової передачі. Особливістю, на яку варто звернути увагу, є підтримка протоколу WPA2 для створення безпечного бездротового з’єднання, яке шифрує ваші послідовні дані через бездротові мережі. Крім того, ваші сервери послідовних і бездротових пристроїв також повинні підтримувати безпечне завантаження, яке дозволяє запускати лише авторизоване мікропрограмне забезпечення на ваших пристроях, мінімізуючи ймовірність злому.

Міркування 3: Захист систем зв'язку від перебоїв

    Медичні машини мають низьку толерантність до простою системи. Таким чином, обрані вами сервери послідовних і бездротових пристроїв мають бути достатньо надійними, щоб мінімізувати час простою системи. Використання стопорних гвинтів для стабільної вхідної живлення проти постійних струсів і вібрації рухомих медичних візків має бути ключовою особливістю. Крім того, такі функції, як захист від перенапруги для ваших послідовних портів, входів живлення та портів локальної мережі, також підвищують надійність і скорочують час простою системи.

Ваші безпечні та надійні сервери пристроїв з послідовним і бездротовим зв’язком

    Наш сервер пристроїв серії NPort W2150A-W4/W2250A-W4 забезпечує безпечний і надійний послідовний і бездротовий зв’язок для вашої ЛІС. Вони забезпечують дводіапазонне мережеве підключення 802.11 a/b/g/n, що дозволяє легко підключати ваші медичні машини на основі послідовного порту до сучасної ЛІС. Щоб зменшити втрату пакетів у бездротових мережах, наші сервери пристроїв із послідовним і бездротовим портом підтримують функцію швидкого роумінгу, що забезпечує безперебійне з’єднання між різними бездротовими точками доступу для медичних візків, що постійно рухаються. Крім того, наша функція буферизації офлайн-порту надає до 20 МБ для зберігання ваших даних, коли бездротове з’єднання нестабільне. Щоб захистити конфіденційну інформацію пацієнтів, наші сервери пристроїв із послідовним і бездротовим зв’язком підтримують безпечне завантаження та протокол WPA2 для підвищення рівня безпеки пристрою та бездротової передачі.

    Як постачальник рішень для промислового з’єднання, наші сервери послідовних і бездротових пристроїв забезпечують блокувальні гвинти для входів живлення та захистом від стрибків напруги, щоб підвищити надійність пристрою та зменшити ймовірність простою системи.

Сервери пристроїв серії NPort W2150A-W4/W2250A-W4 з послідовним і бездротовим портом

• Підключають послідовні пристрої та пристрої Ethernet до мережі IEEE 802.11a/b/g/n
• Конфігурація через Інтернет за допомогою вбудованого Ethernet або WLAN
• Безпечне завантаження (дозволено запускати лише авторизоване програмне забезпечення Moxa)
• Безпечний доступ до даних за допомогою WEP, WPA, WPA2
• Швидкий роумінг для швидкого автоматичного перемикання між точками доступу
• Буферизація автономного порту та послідовний журнал даних
• Покращений захист від стрибків напруги для послідовного порту, локальної мережі та живлення
• Подвійні входи живлення (1 гвинтове гніздо живлення, 1 клемна колодка)
• 5-річна гарантія гарантує довговічність і якість продукції

    Moxa прагне надавати рішення для послідовного з’єднання, які легко перенесуть ваші послідовні пристрої в мережеве майбутнє. Ми продовжуємо розробляти нові технології, підтримувати різноманітні драйвери ОС і вдосконалювати функції кібербезпеки, зобов’язуючись забезпечити вам послідовне підключення до 2030 року та далі. Дізнайтеся більше про наші рішення для послідовного підключення.
( http://www.ukr.moxa.com.ua/Site_mini/Serial/index_serial.htm)

 

Moxa Inc.

Moxa є лідером у галузі підключення краєвого обладнання, промислових обчислень і рішень мережевої інфраструктури для забезпечення можливості підключення до промислового Інтернету речей. Маючи більш ніж 35-річний досвід роботи в галузі, компанія Moxa підключила понад 94 мільйонів пристроїв по всьому світу і має мережу розподілу та обслуговування клієнтів у більш ніж 80 країнах.
 
Продаж продукції MOXA в Україні : 
Київ: Тел. -  38 (044)
277-10-71, 277-10-72. E-mail sales@moxa.com.ua
Підтримка продукції MOXA в Україні - Телефон - 38 (044) 277-10-73, E-mail support@moxa.com.ua.
Copyright © 2019 Moxa Inc & Vector Kyiv. All rights reserved.
Переклад компанії "Вектор " Київ - прем'єр дистриб'ютора MOXA в Україні.
Передрук і відтворення будь-яких фрагментів даної розсилки тільки з дозволу компанії "Вектор"