Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

 IP відеосервери MOXA

 MOXA VPort-254
 4-канальний індустріальний MPEG4/MJPEG відешифратор
 

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою | Відправити запит

 
 4-канальний індустріальний MPEG4/MJPEG відешифратор
 

     MOXA VPort 254 - двоканальний індустріальний відеошифратор, що забезпечує високу продуктивність MPEG4 і MJPEG компресії - 120 FPS при CIF роздільній здатності (NTSC: 352 x 240; PAL: 352 x 288) для ефективної передачі відео по IP мережах для критичних індустріальних додатків. Крім того, MOXA VPort 254 підтримує serial-в-Ethernet і Modbus / TCP комунікації для інтеграції пристроїв з послідовним інтерфейсом в системи автоматизації.
   Відеошифратор MOXA VPort 254 також підтримує передачу аудіо, що дозволяє будувати на його основі системи реального часу, щоб забезпечити персонал центру управління своєчасною відео і аудіо інформацією.
   MOXA VPort 254 може бути встановлений як в настінному варіанті, так і на DIN Reil шині.

 
 Особливості
Висока продуктивність відеорішень
 - Підтримка NTSC/PAL аналогових відеокамер
 - Підтримка MJPEG/MPEG4 технологій відеокомпресії
 - 4 BNC відео входи
 - Відеопотік 120 FPS при CIF роздільній єдатності (NTSC: 352 x 240; PAL: 352 x 288) 
 - Підтримка RTSP (real-time streaming protocol) для простої інтеграції
 - Підтримка Multicast (IGMP) протоколу для ефективної передачі по мережі
 - Підтримка QoS (ToS) для пріорітетної передачі відео по мережі
 - Вбудований web сервер і RS-232 консольний порт для віддаленої конфігурації
 - Single-mode або multi-mode оптичні Ethernet порти (не потрібно медіаконверторів)
 - Підтримка SNMPv1/v2c/v3 MIB-II для мережевого управління
 - Підтримка DDNS, UPnP і IP фільтрації.

Інтелектуальні засоби повідомлення
- Вбудований аналізатор руху - Video Motion Detection (VMD)
- Чотири цифровий входи і два релейних виходи для зовнішніх сенсорів і
    аварійних повідомлень
- Підтримка сигналу аварії при пропаданні відео
- Запис кадрів до-, під час- і після- події
- Повідомлення з записаним відео та відео кадрами можуть бути відправлені на FTP і по email
- HTTP установки для подій можуть бути послані на HTTP сервер подій
- Підтримка повідомлень за розкладом
Установка
- Компактний форм-фактор, IP30 корпус для захисту від пилу
- Модель з розширеною робочою температурою від -40 до 75 ° С.
- Підтримка як панельного так і DIN-Rail монтажу
- Підтримка вхідного резервованого живлення 12/24 VDC і 24 VAC
- UL508 сертифікований для промислових середовищ.

Відеоуправління і контроль
- Програмне забезпечення MOXA SoftDVR ™ Lite IP Surveillance для перегляду і запису
     зображень (безкоштовно)
- Безкоштовний MOXA VPort SDK PLUS, що підтримує гнучкий інтерфейс і зразки кодів
     для створення власних додатків або системної інтеграції.

 Специфікації
Відео
Компресія MJPEG, MPEG4 (ISO/IEC 14496-2)
Відеовходи 4, BNC конектори (1 Vpp, 75 ohms)
NTSC/PAL Ручний або автоматичний
Роздільна здатність відео
Відеопередача Зміна розміру і якості зображення
Відмітка часу і текстові оверлеї
Аудіо
Аудіовхід 1 лінійний (Line-in) або мікрофона (Mic-in), RCA конектор
Аудіовихід 1 лінійний (Line-out), RCA конектор
Мережа
Протоколи TCP, UDP, HTTP, SMTP, FTP, Telnet, NTP, DNS, DHCP, UPnP, RTP, RTSP, ICMP, IGMPv3, QoS (ToS), SNMP (V1/V2c/V3), DDNS, Modbus/TCP
Ethernet 1 10/100BaseT(X) auto negotiating RJ45 порт або 1 100BaseFX оптичний порт (single/multi-mode, SC з'єднувач)
Serial порт
PTZ порт 1, RS-232/422/485 термінальний блок, максимальна швидкість 115.2 Kbps з 15 KV ESD protection
Консольний порт 1 RS-232 RJ45
COM порт 1 RS-232/422/485 порт (DB9 female з'єднувач), максимальна швидкість 115.2 Kbps с 15 KV ESD protection
GPIO
Цифрові входи 4, max. 8 mA
Високий ("High"): від +13V до +30V
Низький ("Low"): від -30V до +3V
Релейні виходи (DO) 2, max. 24 VDC@ 1A
Світлодіодні індикатори
STAT Відображає правильність завантаження системи
V1, V2, V3, V4 Входи відео активні
PWR1 Живлення 1
PWR2 Живлення 2
FAULT Конфігурується для повідомлення про аварії (наприклад, втрата відео, пропажа живлення)
Фізичні характеристики
Розміри (ШxДxВ) 80.2 x 135 x 105 mm
Див. докладніше -->
Вага 1100 г
Установка Настінна або DIN-Rail (опціональний кіт)
Корпус Металевий, IP30 захист
Живлення
Вхідне 2 12/24 VDC або 24 VAC
Споживання max. 10W
Навколишнє середовище
Робоча
температура
від 0 до 60 °С
від -40 до 75°C для "Т" моделі
Температура зберігання від -40 до 85 °C
Вологість від 5% до 95% (без конденсату)
Сертифікати
EMI FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A
EMS EN61000-4-2 (ESD), level 2
EN61000-4-3 (RS), level 3
EN61000-4-4 (EFT), level 3 
EN61000-4-5 (Surge), level 3
EN61000-4-6 (CS), level 3 
EN61000-4-12 (Oscillatory wave immunity), level 3
Shock IEC60068-2-27
Freefall IEC60068-2-32
Vibration IEC60068-2-6
Hazardous Location UL/cUL Class I, Division 2, Groups A, B, C і D (Pending)ATEX Class I, Zone 2, Ex nC IIC (Pending)
Попередження
Виявлення руху так, з налаштуванням чутливості
Попередження за подією Втрата відеосигналу
Дії за розкладом Щоденні дії за складеним розкладом
Запис "зліпків" до і після події JPEG "зліпки"
Передача збереженого зображення Автоматична передача збереженого зображення на email або FTP
Http події HTTP сервер подій для установки попереджень користувача
PAN/TILT/ZOOM
Контроль камерами PTZ контроль через RS-232/422/485
Управління функціями PAN, TILT, ZOOM, FOCUS, швидкість руху, попередньо встановлені позиції (max. до 25)
Контроль користувача Підтримка до 10 команд користувача для створення спеціального PTZ управління
Підтримка протоколів пристроїв Dynacolor DynaDome, Pelco D-protocol, Pelco P, Custom Camera
Прозоре PTZ управління Прозоре PTZ управління камерами з використанням PTZ панелі управління або клавіатури, підключеної до комп'ютера або VPort декодера
Безпека
Захист паролем Захист рівня користувача
Фільтрація IP адрес
Рекомендоване системне оточення
  Pentium 4, 2.4 GHz або більше 
512 MB пам'яті і більше 
Windows XP/2000 з SP2 або старше 
Internet Explorer 6.x або новіше 
DirectX 9.0c або старше
Безкоштовне програмне забезпечення
SoftDVR™ Lite від 1 до 4-каналів IP відеоспостереження для перегляду і запису
VPort SDK PLUS Включає CGI команди і ActiveX управління для створення додатків користувача або системної інтерації з обладнанням інших виробників
(Остання версія SDK може бути завантажена з сайту Moxa)
 Інформація для замовлення
VPort 254 4-х канальний MJPEG / MPEG4 відеошифратор з 1 10 / 100BaseT (X) портом, робоча температура від  0 до 60°C
VPort 254-M-SC 4- х канальний MJPEG/MPEG4 відеошифратор з 1 multi mode 100BaseFX портом (SC з'єднувач), робоча температура від  0 до 60°C
VPort 254-S-SC 4- х канальний MJPEG/MPEG4 відеошифратор з 1 single mode 100BaseFX портом (SC з'єднувач), робоча температура від  0 до 60°C
VPort 254-T 4- х канальний MJPEG/MPEG4 відеошифратор з 1 10/100BaseT(X) портом, робоча температура від -40 до 75°C
VPort 254-M-SC-T 4- х канальний MJPEG/MPEG4 відеошифратор з 1 multi mode 100BaseFX портом (SC з'єднувач), робоча температура від -40 до 75°C
VPort 254-S-SC-T 4- х канальний MJPEG/MPEG4 відеошифратор з 1 single mode 100BaseFX портом (SC з'єднувач), робоча температура від -40 до 75°C
Додатково:
Кріплення:
WK-46 Комплект для настінного кріплення
RK-4U Комплект для кріплення 4U 19” 
DIN-Rail блоки живлення:
DR-4524 45W/2A DIN-Rail 24 VDC джерело живлення з універсальним від 85 до 264 VAC входом
DR-75-24 75W/3.2A DIN-Rail 24 VDC джерело живлення з універсальним від 85 до 264 VAC входом
DR-120-24 120W/5A DIN-Rail 24 VDC джерело живлення з універсальним від 88 до 132 VAC або 176 до 264 VAC входом (вибирається перемикачем)
MDR-60-24 60W/2.5A DIN-Rail 24 VDC джерело живлення з універсальним від 85 до 264 VAC входом, робоча температура від -20 до 70°C
MDR-40-24 40W/1.7A DIN-Rail 24 VDC джерело живлення з універсальним від 85 до 264 VAC входом, робоча температура від -20 до 70°C
Програмне забезпечення для відеоспостереження:
SoftNVR-4 Інтегроване і масштабоване програмне забезпечення IP відеоспостереження (до 64 відеоканалів) Ліцензія на 4 відеоканали
SoftNVR-8 Інтегроване і масштабоване програмне забезпечення IP відеоспостереження (до 64 відеоканалів) Ліцензія на 8 відеоканалів
SoftNVR-16 Інтегроване і масштабоване програмне забезпечення IP відеоспостереження (до 64 відеоканалів) Ліцензія на 16 відеоканалів
SoftNVR-25 Інтегроване і масштабоване програмне забезпечення IP відеоспостереження (до 64 відеоканалів) Ліцензія на 25 відеоканалів
SoftNVR-32 Інтегроване і масштабоване програмне забезпечення IP відеоспостереження (до 64 відеоканалів) Ліцензія на 32 відеоканали
SoftNVR-64 Інтегроване і масштабоване програмне забезпечення IP відеоспостереження (до 64 відеоканалів) Ліцензія на 64 відеоканали
SoftDVR™ Pro Інтегроване і масштабоване 16 канальне програмне забезпечення IP відеоспостереження
SoftDVR™ Lite Безкоштовне програмне забезпечення IP відеоспостереження для 1-4 відеокамер
VPort SDK PLUS Програмне забезпечення для розробки власних систем управління з IP відеоспостереженням


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму