Підключайте різні протоколи - це просто і надійно

Коли різні польові пристрої та системи в індустріальних додатках потребують підключення та спілкування один з одним, шлюзи індустріальних протоколів стали найбільш ефективним рішенням, але оператори найчастіше переживають час, необхідний для їх налаштування та обслуговування. Шлюзи протоколів Moxa пропонують більш просту конфігурацію для швидшого налаштування, простішого обслуговування за допомогою вбудованих інструментів контролю та діагностики, а також надійну продуктивність для безперебійних операцій.

Розумні функції, надійні операції

 • Швидше налаштування

  Все, що вам потрібно - це комп’ютер з Ethernet портами та веб-браузером для завершення налаштувань протоколу з шлюзами протоколів MOXA MGate. Інтуїтивні графічні веб-інтерфейси MOXA легко проводять Вас через конфігурацію в чотири кроки.


 • Легше усунення неполадок

  Шлюзи протоколів MGate підтримують вбудований інструмент аналізу зв'язку та діагностики протоколів, допомагаючи інженерам легко усунути будь-які проблеми зв’язку на будь-якому з оперативних етапів і дозволяють їм значно швидше визначити першопричину відмови.


 • Надійна робота

  Шлюзи протоколів MGate сертифіковані для використання в суворих умовах, підтримують широкі робочі температурні діапазони і оснащуються подвійними входами живлення для підключення до надмірного джерела живлення для забезпечення надійності операцій.


Виберіть шлюз протоколу, який буде працювати для Вас

Портфоліо шлюзів протоколів Moxa MGate включає в себе шлюзи, які підтримують Modbus TCP/RTU/ASCII, EtherNet/IP, PROFINET, PROFIBUS, DNP3, J1939, IEC 60870-5-101/104, DF1 та найпоширеніші комбінації перетворень протоколів. Завантажте Посібник з вибору щоб знайти підходящий шлюз.


Основні функціональні можливості

 • Кілька інтерфейсів підключення, включаючи послідовний, Ethernet та бездротовий зв’язок
 • Функції безпеки на основі IEC 62443
 • Підтримують діапазон робочих температур від -40 до 75 °C
 • Сертифіковані для використання в небезпечних середовищах (ATEX Zone 2, Class 1 Division 2)

Просте підтримання підключення пристроїв

Як фахівці з індустріального підключення, MOXA знає, що Ваші додатки на місцях повинні мати багато обладнання та включати функції роботи з різними протоколами зв'язку та інтерфейсами. Якщо Ви шукаєте додаткові варіанти підключення, MOXA має широкий асортимент обладнання, якє може відповідати Вашим потребам для підключення.

Переклад компанії "Вектор-Київ" - прем'єр дистриб'ютора МОХА в Україні.