Новостная рассылка MOXA в Украине

 Простий спосіб підключення пристроїв з послідовним інтерфейсом
до мобільних мереж. 

MOXA анонсирует новые OnCell G3100 - RS-232 или RS-232/422/485 GSM/GPRS/EDGE IP модемы  MOXA анонсує нові OnCell G3100 - RS-232 або RS-232/422/485 GSM / GPRS / EDGE IP модеми, які можуть передавати дані і короткі повідомлення (SMS) по GSM / GPRS / EDGE мобільних мережах. Модеми можуть бути використані для поліпшення ефективності зв'язку в промисловості.
   У порівнянні з MOXA OnCell G2100, випущеному в минулому році, нові модеми підтримують більше найсучасніших комунікаційних функцій.

Режим Ethernet модема 
  Режим Ethernet модема розроблений для використання з раніше випущеними операційними системами, як наприклад, МС-DOS, які не підтримували TCP / IP мережі. Правильно конфігурований порт MOXA OnCell G3100 дозволить навіть з цими операційними системами передавати дані від пристроїв з послідовним інтерфейсом через мобільні мережі.

Режим Reverse RealCOM 
  Якщо Ваш ISP може забезпечити тільки динамічною IP адресою для мобільного зв'язку, то ця IP адреса може часто змінюватися. В цьому випадку, зв'язок між хостом і пристроями з послідовним інтерфейсом буде недоступний поки Ви не зможете перебудувати IP адресу в мобільному IP модемі. Проте, з Reverse Real COM режимом MOXA драйвер, що постачається з модемом OnCell G3100, IP модем допоможе встановити прозорий зв'язок від пристроїв з послідовним інтерфейсом до хосту використовуючи відображення (mapping) послідовного порту в локальний COM порт хост-комп'ютера.

Гнучкі режими зв'язку
  MOXA OnCell G3100 - IP модем забезпечує три типи зв'язку для GSM / GPRS / EDGE: Always ON, Inactivity Timeout і Remote Host Recovere, забезпечуючи споживачів більшою універсальністю і допомагаючи знизити вартість послуг.

Стандартна TCP/IP архітектура
 
Модем MOXA OnCell G3100 IP модем повністю підтримує TCP / IP стек, що полегшує підключення його до мобільних мереж. Підтримуються три режими: TCP сервер, TCP клієнт і UDP. Може бути використаний будь-який з режимів після встановлення зв'язку для отримання і прийому даних.

Функції введення-виведення
  2 цифрових входи і 1 релейний вихід в модемі MOXA OnCell G3100 робить цей пристрій унікальним серед аналогічних продуктів на сучасному ринку. Переваги для користувачів - система обслуговування може негайно отримувати сповіщення, якщо Ethernet мережа або силове живлення виходять з ладу. Модеми MOXA OnCell G3100 можуть посилати попередження по електронній пошті, викликати SNMP переривання або відправляти SMS, що забезпечує швидку реакцію в разі непередбачуваних ситуацій.

   Модем MOXA OnCell G3100 оснащений RS-232 або RS-232/422/485 інтерфейсами, має 15 KV ESD surge protection і промисловий форм-фактор для кріплення на DIN-rail. Модем MOXA OnCell G3100 має вхідний живлення від 12 до 48 VDC. MOXA OnCell G3100 може бути використаний для мобільних комунікацій в промисловості, при перевірці навколишнього середовища, в пристроях автоматичного вимірювання на підстанціях, для дистанційного зчитування показань електролічильників, при автоматизації забезпечення безпеки, при роботі з інформаційними панелями відображення і т.п. - в тих випадках коли неможливі або утруднені проводові комунікації.

  Детальніше про MOXA OnCell G3100 -->
  http://www.ukr.moxa.com.ua/2008/product/OnCell-G3100.htm

  Про інші бездротові пристрої доступу MOXA можна прочитати -->
  http://www.ukr.moxa.com.ua/menu_2005/wg/men_wifi_all.htm

 MOXA
  
Moxa виробляє пристрої для промислової автоматизації. Інформація про всю продукцію Moxa, яка включає промислові Ethernet комутатори, GSM / GPR / SEDGE модеми, Ethernet сервери введення-виведення, Ethernet сервери пристроїв з послідовним інтерфейсом, бездротові сервери пристроїв, багатопортові плати для пристроїв з послідовним інтерфейсом, вбудовувані комп'ютери та іншу продукцію, представлена на ВЕБ сайті www.ukr.moxa.com.ua - який підтримується компанією "Вектор" Київ - партнером MOXA в Україні.

Продаж продукції MOXA в Україні:
Київ: Тел. -  38 (044)
277-10-71, 277-10-72. E-mail sales@moxa.com.ua
Підтримка продукції MOXA в Україні - Телефон - 38 (044) 277-10-73, E-mail support@moxa.com.ua.
Copyright © 2020 Moxa Inc & Vector Kyiv. All rights reserved.
Переклад компанії "Динамікс Телеком" - прем'єр дистриб'ютора MOXA в Україні.
Передрук і відтворення будь-яких фрагментів даної розсилки тільки з дозволу компанії "Динамікс Телеком".