Industrial Wireless Typology 
Індустріальні бездротові типології 

 Огляд | Вибір рішення | WLANGSM/GPRS | Комп'ютериSerialАнтениЗастосування | moxa.com.ua  

Індустріальні бездротові рішення MOXA

 Індустріальні бездротові рішення MOXA
Индустриальные IEEE 802.11a/b/g беспроводные AP/Bridge/Client
Індустріальні IEEE 802.11a / b / g
бездротові AP / Bridge / Client

  Використовуючи MOXA AWK-4121 - індустріальну IEEE 802.11 a / b / g бездротову точку доступу (AP / Bridge / Client) для зовнішньої установки Ви отримаєте економічно вигідне рішення розгортання нової WLAN або розширення мідної мережі для індустріальних критичних середовищ

Про обладнання цієї серії -->
http://www.ukr.moxa.com.ua/menu_2005/
wg/men_wifi_ap.htm


Беспроводные Serial сервера 
Бездротові Serial сервери 
  MOXA NPort W2250 / 2150 Plus - бездротові сервери доступу розширюють межі мереж, дозволяючи підключати пристрої з serial інтерфейсом (ваги, медичне обладнання, сенсори, сканери бар кодів, точки продажу, індустріальне устаткування і т.п.) в бездротову мережу.


Про обладнання цієї серії -->
http://www.ukr.moxa.com.ua/menu_2005/
wg/men_wifi_ga.htm

Индустриальные мобильные решения
Індустріальні мобільні рішення
Використовуючи мобільний зв'язок MOXA OnCell пропонує нижчу вартість зв'язку, в порівнянні з іншими рішеннями, наприклад, телефонного або оптоволоконного. Крім того, MOXA ioLogik W5340 спеціально розроблений для мобільної дистанційної перевірки і створення систем аварійного попередження, наприклад, на газо і нафтопроводах

Про обладнання цієї серії -->
http://www.ukr.moxa.com.ua/menu_2005/wg/
GSM/men_GSM_all.htm


Компьютеры Moxa с беспроводным интерфейсом
Комп'ютери з бездротовим інтерфейсом
Такі комп'ютери є компактними, програмованими платформами для виконання завдань управління, наприклад, управління пристроями, перетворення протоколів, збір і обробка даних і підтримує технологію бездротового зв'язку з іншими пристроями або системами.

Про обладнання цієї серії -->
http://www.ukr.moxa.com.ua/menu_2005/
uc/men_univ_comm_Wireless.htm

Читайте також

«Новий комп'ютер MOXA W406 дозволяє забезпечувати постійний зв'язок і керувати індустріальними додатками з будь-якої точки»
MOXA анонсує нову індустріальну IEEE 802.11 a / b / g бездротову точку доступу (AP / Bridge / Client) з двома високочастотними модулями - AWK-5222
Нові MOXA AWK-4121 і TN-5308 - надійні та ефективні рішення MOXA для залізничного транспорту
MOXA анонсує нові компактні активні сервери введення-виведення ioLogik W5340 для мобільного моніторингу через GPRS мережі
Прес-реліз «Нова індустріальна IP67 IEEE 802.11 a / b / g бездротова точка доступу (AP / Bridge / Client) для застосування в критичних середовищах: MOXA AWK-4121»
MOXA анонсує OnCell 5004/5104 - індустріальні чотирьохсмугові GSM / GPRS маршрутизатори
MOXA анонсує нову серію OnCell G3111 / 3151/3211/3251 - одно- і дво-портових RS-232/422/485 GSM IP модемів

Що таке індустріальні бездротові технології?

 Бездротові технології використовуються для комерційних цілей вже багато років. Стандарти WiFi / IEEE802.11 і мобільні GSM і CDMA широко використовуються в офісах, будинках або на підприємствах.
   Бездротові рішення мають багато переваг перед «дротовими» рішеннями. Наприклад, вони усувають витрати на прокладку кабелів і, при цьому, підвищують мобільність рішень. Завдяки розробці і впровадженню бездротової технології, індустріальні додатки тепер зможуть так само використовувати ці переваги.
   Основна вимога для всіх індустріальних бездротових додатків - якість зв'язку, яка повинна бути постійною і надійною.
   MOXA - як лідер у виробництві індустріального обладнання зв'язку, розуміє потреби споживачів і безперервно вводить в своє обладнання все нові функції, які дозволяють йому стати мостом між комерційними та індустріальними бездротовими мережевими додатками.

Широкий діапазон робочих температур
  Бездротові індустріальні пристрої призначені для роботи в жорстких середовищах і повинні функціонувати в умовах великих температурних коливань. Стандартні бездротові пристрої MOXA надійно функціонують в діапазоні температур від 0 до 60 C, а спеціальні моделі (з індексом Т) - від -40 до 75 C.
IP67 металевий корпус
  Дві цифри після IP визначають рівень захисту для електронного обладнання від навколишнього середовища. Перша цифра відноситься до захисту від твердих об'єктів, а друга цифра - до захисту від рідин. Наприклад, перша цифра 6 означає, що обладнання повністю захищене від потрапляння пилу, а якщо друга цифра - 7, то обладнання захищене і від тимчасового занурення в воду. У загальних рисах - чим вище цифра, тим краще захист.
DIN-Rail установка 
  DIN-Rail установка – найбільш поширена для індустріальних пристроїв. Бездротові пристрої MOXA можуть монтуватися на DIN-Rail, що забезпечує простий шлях їх монтажу і підвищує надійність кріплення, наприклад, на рухомих об'єктах - поїздах, авто транспорті і т.п. 
Резервоване живлення
   Резервоване живлення так само є основною вимогою для індустріальних пристроїв. У додатках, де важлива висока надійність вхідне живлення повинно бути обов'язково зарезервовано. Всі бездротові пристрої MOXA підтримують для більшої надійності резервоване вхідне живлення.


Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму