Обладнання MOXA для морського застосування | ECDIS | Технології | До сайту moxa.com.ua  


 Обладнання MOXA для морського застосування

Панельні комп'ютери ¦ Дисплеї ¦ Вбудовувані комп'ютери ¦ Мережеве обладнання


Панельні комп'ютери

 
Серія MOXA MPC-122-K FirstMate
  Комп'ютери серії MOXA FirstMate ™ - ECDIS панельні комп'ютери високої продуктивності на базі Intel Core 2 Duo процесорів, які мають до 4 Гб оперативної пам'яті і забезпечують потужну обчислювальну платформу, яка може бути використана і в морських додатках - вони сумісні з різними типами навігаційних додатків, що використовуються в судноплавстві.
    MOXA MPC-122-K FirstMate має 22 дюймовий екран з повним діапазоном регулювання яскравості і широким кутом огляду.
   Крім того, MOXA FirstMate використовує MOXA інноваційний оптичний дизайн, що виключає запотіння і відображення відблисків для забезпечення оптимального перегляду в суворих морських умовах.
   MOXA FirstMate використовують інноваційні температурні технології Moxa - не мають вентиляторів, стійкі до вібрацій і ударних навантажень, мають спеціальний 2,5 "SATA сокет для накопичувачів.
   Модульна конструкція дозволяє легко інтегрувати панельні комп'ютери, знижує вартість системної інтеграції і час виведення додатків на ринок. Крім того, MOXA MPC-122-K FirstMate відповідають морським стандартам IEC 60945, DNV, IACS-E10, ECDIS і мають IP66 клас захисту, що навіть перевищує вимоги стандартів для морського судноплавства.

Детальніше про MOXA MPC-122-K FirstMate -->
    http://www.ukr.moxa.com.ua/product/x86/MPC-122-K.htm


Дисплеї

 
Серія MOXA Visionary MD-119 / 122 / 124


  
Дисплеї серії Visionary спеціально призначені для забезпечення найкращої якості зображення для будь-якого типу морського використання, але особливо добре підходять для навігаційних додатків. У серії Visionary є як 24 дюймові широкоформатні 16: 9 дисплеї з роздільною здатністю 1920x1080, так і 19 дюймові, оснащені світлодіодною підсвіткою, з повним діапазоном регулювання яскравості і широким кутом огляду. Крім того, ряд дисплеїв серії Visionary використовує інноваційні оптичні технологій MOXA, які виключають запотіння екранів і відблиски на них.
   По ряду параметром серія дисплеїв Visionary перевищує вимоги IP66 для пило-, водо- непроникних корпусів, що забезпечує надійний, оптимальний перегляд зображень на них в суворих морських умовах застосування.


Вбудовувані комп'ютери

 
 Серія MC-4510-C23


   Комп'ютери серії MOXA MC-4510-C23 - вбудовувані комп'ютери для морського застосування, що базуються на Intel Core 2 Duo x86 мобільному процесорі і мають: DVI-D + VGA відео- інтерфейси, два serial порти RS-232/422/485 з оптичною ізоляцією, 2 * Gigabit LAN інтерфейси, 6 USB 2.0 хостів і SD сокет.
   Комп'ютери MOXA MC-4510-C23 мають надійну конструкцію без застосування вентиляторів і стійкі до 1G вібрацій і 15G ударів, що гарантує їх надійне функціонування в таких складних застосуваннях як, наприклад, на морських суднах.
  Крім того вони мають компактні розміри, низьке енергоспоживання, підтримують ОС Windows 7, XPE або CE, широкий набір комунікаційних функції, забезпечують легку і просту установку і високу надійність роботи.

Детальніше про комп'ютери MOXA MC-4510-C23 -->
    http://www.ukr.moxa.com.ua/product/x86/MC-4510-C23.htm Серія MOXA MC-4100

 
Серія MC-4100 містить широкий спектр продукції для морського застосування. Від найсучасніших стоєчних вбудовуваних комп'ютерів, які за своїми параметрами перевершують вимоги, що пред'являються до комп'ютерів цього класу, до вбудовуваних комп'ютерів початкового рівня, які забезпечують економічно ефективні рішення для будь-яких морських застосувань.

Серія MOXA IA240

  
Комп'ютери ThinkCore IA241 / IA240 засновані на RISC платформі і призначені для створення користувачеві додатків для індустріальної автоматизації. Серія ThinkCore IA241 / IA240 має чотири RS-232/422/485 послідовних порти, два 10/100 Mbps Ethernet порти, 4 цифрові входи і виходи, PCMCIA і SD слоти, USB Host. Комп'ютер має індустріальний IP30 корпус, з вертикальним DIN-Rail кріпленням.
 Широкий температурний діапазон (від -40 до 75 ° C) досягається в моделях ThinkCore IA240 і IA241 з індексом "Т", що є великою перевагою для додатків, що працюють в жорстких середовищах автоматизації.

Детальніше про комп'ютери MOXA  IA241/IA240 -->
   http://www.ukr.moxa.com.ua/product/uc/moxa_thinkcore_ia241_ia240.htm

Серія MOXA UC-7110

  Серія MOXA UC-7112/7110 має два RS-232/422/485 послідовних порти, два 10/100 Mbps Ethernet порти і вбудовану операційну систему μсLinux. Використовуючи MOXA UC-7112/7110 програмісти, оперуючи програмами з відкритими кодами, легко зможуть створювати свої спеціальні додатки протягом короткого часу.
Детальніше про комп'ютери MOXA UC-7112/7110  -->
    http://www.ukr.moxa.com.ua/product/uc/uc-7110.htm


 Мережеве обладнання


Щирокий спектр індустріальних Ethernet комутаторів

   Володіючи сертифікатами основних морських товариств по класифікації, індустріальні Ethernet комутатори MOXA (DIN комутатори, rackmount комутатори і PoE комутатори) забезпечують стабільне і надійне підключення Ethernet пристроїв, що використовуються в системах автоматизації суден та на морських бурових платформах, навіть при впливі екстремальних морських екологічних факторів.
   Ethernet комутатори MOXA є ідеальним рішення для більшості морських застосувань завдяки індустріальному дизайну, своїй високій надійності, високій пропускній здатності і можливості мережевого резервування.
  На сторіеці http://www.moxa.com/event/Net/2010/Maritime_microsite/Marine_Type_Approval.htm (на англійській мові) наведено поточний стан морської сертифікації основних Ethernet комутаторів MOXA (наявність DNV, GL, ABS, LR, NK сертифікатів).

 
З повним переліком Ethernet комутаторів MOXA можна ознайомитись на сторінці -->
    http://www.ukr.moxa.com.ua/menu_2005/es/men_ethernet_switches_all.htm

MOXA MGate MB 3170/3270 - 1-, 2- портовые Serial в Ethernet Modbus шлюзы с расширенными функциями

Ethernet Fieldbus шлюзи серії MOXA MGate MB3000

  MOXA MB3170, MB3270 - Modbus шлюзи з розширеними функціями, які конвертують Modbus TCP і Modbus RTU / ASCII протоколи.
   Ці шлюзи розроблені для того, щоб інтегрувати Modbus TCP, ASCII і RTU пристрої в будь-яку комбінацію, включаючи serial master в serial slave або одночасно serial і Ethernet майстри.
З повним переліком Modbus шлюзів MOXA можна ознайомитися на сторінці -->
    http://www.ukr.moxa.com.ua/menu_2005/modbas/men_modbas_gate.htm

Індустріальні відеосервери

   MOXA VPort 351 - 1-канальний MJPEG / MPEG4 індустріальний відеосервер має морські сертифікати DNV, GL, ABS, LR і NK. Широкий робочий температурний діапазон (від -40 до 75 ° С), високе напрацювання на відмову, вбудована підтримка оптоволоконного зв'язку, резервування живлення, безвентиляторне виконання - все це дозволяє використовувати обладнання серії VPort для роботи в жорстких умовах морських застосувань.
Детальніше з MOXA VPort 351 можна ознайомитися на сторінці -->
    http://www.ukr.moxa.com.ua/industrialethernet/vs/vp351.htm


З повним переліком обладнання MOXA для відеоспостереження можна ознайомитися на сторінці -->
    http://www.ukr.moxa.com.ua/menu_2005/video/men_video_all.htm

Індустріальні Serial-Ethernet сервери MOXA
серії NPort IA5150A/5250A

   Серія MOXA NPort IA5x50 - індустріальні асинхронні сервери для підключення 1- або 2-х пристроїв з RS-232 або з RS-422/485 інтерфейсом до керуючого комп'ютера через мережу Ethernet 10/100 Мбіт по протоколу TCP / IP. MOXA NPort IA5x50 - пристрої компактного розміру (всього один дюйм шириною) - ідеальний вибір для підключення різних Serial пристроїв до IP Ethernet LAN, що дозволяє управляти цими пристроями з будь-якої точки мережі або навіть через Internet. 
Всі пристрої цієї серії мають DIN-Rail кріплення.

Детальніше з MOXA NPort IA5x50 можна ознайомитися на сторінці -->
    http://www.ukr.moxa.com.ua/product/nport_new/np_5150ia.htm

Детальніше з повним переліком Serial-Ethernet серверів MOXA можна ознайомитися на сторінці -->
   http://www.ukr.moxa.com.ua/menu_2005/se/men_se_serv_all.htm


 Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли питання, будь ласка, заповніть наступну форму