Надійні, високопродуктивні індустріальні 10Gb Ethernet rackmount комутатори MOXA для мереж управління


Прес-реліз
  
Taipei, Taiwan, травень 2012 - MOXA представила нові стоєчні 10GbE / 1GbE індустріальні комутатори, які якісно перевершують звичайні офісні рішення. Завдяки високій надійності rackmount комутаторів MOXA, мережеві оператори можуть користуватися високопродуктивними 10GbE / GbE комутаторами MOXA в найсуворіших умовах, а також значно скоротити час простою, що може бути викликано електромагнітними перешкодами, стрибками напруги, відмовою вентиляторів або перегрівом пристрою. Індустріальні комутатори Moxa не мають тих проблем, які можуть постати перед звичайними офісними комутаторами.
   Справа наведена таблиця детального порівняння офісних і індустріальних стоєчних комутаторів Moxa.
 Параметр Комутатори MOXA Офісні комутатори
Захист ESD +/- 8KV +/- 4KV
Інтерференція 10V/m @ 80~1Ghz 3V/m @ 80~1Ghz
Surge 2 KV 1,5 KV
EFT 1 KV 0,5 KV
Робоча температура від -40 до +75°C від 0 до +40°C
(із документації)
Видалення тепла Без вентиляторів Вентилятор
Сертифікати UL 60950-1, NEMA TS32, DNV, ABS, LR, NK, EN 50121-4, FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A CE, FCC, UL

Висока надійність
  Щоб зберегти високу надійність в будь-яких умовах експлуатації, індустріальні 10GbE / GbE rackmount комутатори Moxa підтримують можливості layer 3 і layer 2, забезпечують захист від електромагнітних перешкод і можуть надійно функціонувати при екстремальних температурах, не використовуючи ні вентилятори, ні підігрів. Комутатори MOXA забезпечують високу надійність експлуатації мережевої інфраструктури в будь-яких умовах: в погано провітрюваних під'їздах, сучасних торгових центрах, камерах з високими електричними перешкодами поблизу різних механізмів, на заводах і в різних необслуговуваних приміщеннях. 10GbE / GbE індустріальні rackmount комутатори Moxa можуть надійно функціонувати і в таких критичних додатках як управління на залізницях, в інтелектуальних транспортних системах, в гірничодобувній промисловості і т.п.

Надійність мережевого зв'язку
   Мілісекундний час відновлення - ще одна особливість rackmount комутаторів Moxa, що дозволяє мережі функціонувати безперервно. Дві технології резервування Moxa - Turbo Ring и Turbo Chain забезпечують швидке відновлення мережі менше ніж за 20 мс. Функціонування мережі не відчуває непередбачених зупинок, тому що мережа відновлюється майже миттєво. Технологія Turbo Chain забезпечує створення підмереж надзвичайно просто, без будь-яких складних кільцевих зв'язків, що дозволяє скоротити витрати на кабелі та додаткові Ethernet порти в порівнянні з кільцевою топологією.

Конвергенція від країв до ядра мережі
   10GbE / GbE rackmount комутатори Moxa забезпечують високу щільність як фіксованих, так і модульних портів, з підтримкою як міді так і оптики, можуть мати SFP / SFP + інтерфейси для підтримки передачі даних, голосу і відео по одній мережі. У поєднанні з широким спектром індустріального обладнання Moxa - шлюзів, серверів, медіаконверторів, комутатори Moxa дозволяють легко об'єднати всі типи різноманітних індустріальних пристроїв на основі Ethernet і реалізувати єдину конвергентну мережу високої ефективності і надійності.

Короткі дані
  Індустріальні 10GbE / GbE rackmount комутатори Moxa в основному зосереджені в серіях ICS / IKS:
• Серія ICS 48G забезпечує до 4 10GbE портів і до 48 гігабіт волоконно-оптичних портів в 4U слотовому шасі для
   L3 / L2 індустріальних мережевих додатків
• Серія ICS 24G забезпечує до 4 10GbE портів і 24 гігабіт волоконно-оптичних портів в 1U шасі, фіксованого
    дизайну для L3 / L2 індустріальних мережевих додатків
• Серія IKS забезпечує до 24 full-gigabit портів з підтримкою L3 / L2 з високою економічністю модульних рішень
• Використання 10GbE / GbE Ethernet SFP трансіверов і модульних комутаторів серій ICS і  IKS дозволяє здійснювати
    передачу даних на великі відстані - до 120 км, використовуючи одномодовий оптоволоконний кабель
У таблиці нижче наведені короткі характеристики індустріальних 10GbE / 1GbE rackmount комутаторів MOXA, модулів
   і SFP трансиверів.

 
 Індустріальні 10GbE / 1GbE rackmount комутатори MOXA

  10GbE Full GbE Оптимальний вибір
Layer 3
ICS-G7852
ICS-G7850


ICS-G7828
ICS-G7826


ICS-G7848


IKS-G6824

 
Layer 2 керовані
ICS-G7752
ICS-G7750


ICS-G7528/G7526


ICS-G7748


IKS-G6524


IKS-6728


IKS-6726

 
Layer 2 некеровані
 
IKS-6324
Модулі до комутаторів
IM-G7000 (4 10GbE)

10GbE (SPF+)


1GbE (SPF)


FE (SPF)
Вгору


10GbE Layer 3 індустріальні Rackmount комутатори
Серія ICS-G7852/G7850
48G + 4/2 10GbE-портові Layer 3 full-Gigabit модульні керовані комутатори
До 4-портів 10GbE і 48-портів GbE
До 52 SFP лінків
Layer 3 маршрутизація
Дизайн без вентиляторів
Модульний дизайн для простого масштабування
Ізольоване резервоване вхідне живлення
Гаряча заміна інтерфейсних модулів і модулів живлення
Робоча температура від 0 до +60°C
  
Серія ICS-G7828/G7826
24G+4/2 10GbE-портові Layer 3 full-Gigabit керовані комутатори
До 4-портів 10GbE і 24-портів GbE
До 28 SFP лінків
Layer 3 маршрутизація
Дизайн без вентиляторів
Ізольоване резервоване вхідне живлення
Робоча температура від 0 до +60°C
   

Вгору


Full-GbE Layer 3 індустріальні Rackmount комутатори
Серія ICS-G7848
48G Layer 3 full-Gigabit модульні керовані комутатори
До 48-портів GbE
До 48 SFP лінків
Дизайн без вентиляторів
Модульний дизайн для простого масштабування
Ізольоване резервоване вхідне живлення
Гаряча заміна інтерфейсних модулів і модулів живлення
Робоча температура від 0 до +60°C
  
Серія ICS-G6824
24G Layer 3 full-Gigabit
керовані комутатори
24-порти GbE
До 24 SFP лінків
Layer 3 маршрутизація
Дизайн без вентиляторів
Ізольоване резервоване вхідне живлення
Робоча температура від -40 до +75°C
  

Вгору


10GbE L2 індустріальні Rackmount комутатори
Серії ICS-G7752/50
48G+4/2 10GbE-портові full-Gigabit модульні керовані комутатори
До 4-портів 10GbE і 48-портів GbE
До 52 SFP uplinks
Дизайн без вентиляторів
Модульний дизайн для простого масштабування
Ізольоване резервоване вхідне живлення
Гаряча заміна інтерфейсних модулів і модулів живлення
Робоча температура від 0 до +60°C
  
Серії ICS-G7528/26
24G+4/2 10GbE-портові full-Gigabit керовані комутатори
4-порти 10GbE і 24-порти GbE
До 28 SFP uplinks
Дизайн без вентиляторів
Ізольоване резервоване вхідне живлення
Робоча температура від 0 до +60°C
  

Вгору


Full-GbE L2 індустріальні Rackmount комутатори
Серія ICS-G7748
48G-портові full-Gigabit модульні керовані комутатори
До 48-портів GbE 
До 48 SFP лінків
Дизайн без вентиляторів
Модульний дизайн для простого масштабування
Ізольоване резервоване вхідне живлення
Робоча температура від 0 до +60°C
  
Серія IKS-G6524
24G-портові full-Gigabit керовані комутатори
24-портаt GbE
До 24 SFP лінків
Дизайн без вентиляторів
Ізольоване резервоване вхідне живлення
Робоча температура від -40 до +75°C
  

Вгору


FE+GE L2 індустріальні модульні Rackmount комутатори
IKS-6728 Series
24+4G-портові модульні керовані комутатори
До 4-портів GbE і 24-портів FE uplink
Дизайн без вентиляторів
Ізольоване резервоване вхідне живлення
Робоча температура від -40 до +75°C
  
IKS-6726 Series
24+2G-портові модульні керовані комутатори
До 2-портів GbE і 24-портів FE uplink
Дизайн без вентиляторів
Ізольоване резервоване вхідне живлення
Робоча температура від -40 до +75°C
  

Вгору


10GbE/GbE/FE модулі
Серія IM-G7000
Для однопортових 10G Ethernet SFP+ модулів
Чотири 10GbE Fiber порти на платі / RJ-45 інтерфейс
Светлодіодні індикатори
Кнопка гарячої заміни
Примітка: тільки для модульних комутаторів серії ICS-G7700/G7800
  
Серія SFP-10G
Один 10G Ethernet порт, SFP+ модулі
Сумісність з IEEE 802.3ae
SFF-8432 SFP+ MSA сумісність
LC duplex з'єднувач з можливістю гарячої заміни
Class 1 Laser відповідно до міжнародного стандарту, IEC 825 сумісність
RoHS сумісність
  
SFP-1G Series
Один 1G Ethernet порт, SFP+ модулі
Сумісність з IEEE 802.3z
Диференціальний LVPECL вхід і вихід
Живлення 3.3 V
Індикатор визначення наявності TTL сигналу
Гаряча заміна
Class 1 laser обладнання, сумісність з EN60825-1
  
SFP-1FE Series
1 fast Ethernet порт, SFP модулі
Сумісність з IEEE 802.3u
Диференціальні PECL входи і виходи
Індикатор визначення наявності TTL сигналу
LC duplex з'єднувач з можливістю гарячої заміни
Class 1 laser обладнання, сумісність з EN60825-1
  

Вгору

 

Продаж продукції MOXA в Україні:
Київ: Тел. -  38 (044)
277-10-71, 277-10-72. E-mail sales@moxa.com.ua
Підтримка продукції MOXA в Україні - Телефон - 38 (044) 277-10-73, E-mail support@moxa.com.ua.
Copyright © 2017 Moxa Inc & Vector Kyiv. All rights reserved.
Переклад компанії "Вектор " Київ - прем'єр дистриб'ютора MOXA в Україні.
Передрук і відтворення будь-яких фрагментів даної розсилки тільки з дозволу компанії "Вектор".