Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

 Сервери безпеки для пристроїв з послідовним інтерфейсом Serial- Ethernet

  Серія NPort 6250 
   Двопортовий асинхронний сервер безпеки

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою  | Відправити запит

  Двопортовий асинхронний сервер безпеки
MOXA NPort 6250 - двухпортовый асинхронный сервер безопасности

   NPort 6250 підтримують SSL і SSH з'єднання, це означає, що NPort 6250 може використовуватися для підключення пристроїв з послідовним інтерфейсом до Ethernet мережі з шифруванням даних. 3 в 1 сервер пристроїв з послідовним інтерфейсом підтримує RS-232, RS-422 і RS-485, кожен з яких може бути обраний під час конфігурації NPort 6250. Пристрої мають мідні та оптичні інтрфейси.

Безпечна передача даних 
  Інформаційна безпека - один з найбільш важливих аспектів занепокоєння при підключенні пристроїв з послідовним інтерфейсом до Ethernet мережі. NPort 6250 підтримує SSL і SSH протоколи, які забезпечують безпечну передачу даних через TCP/IP Ethernet мережі. Користувачі можуть бути впевнені, що їх дані надійно і захищено передається по мережі.

 

   NPort 6250 має буфер на 64 KB для збереження даних портів, що служить для тимчасового зберігання даних при обриві Ethernet з'єднання. При відновленні Ethernet з'єднання дані негайно передаються. Для розширення буфера може використовуватися пам'ять на SD карті.


Детальніше про NPort 6250  ->>


 Особливості
Зробіть Ваші пристрої "Internet ready" - інтрнет готовими 
Широкий набір операційних мод - TCP Server, TCP Client, UDP, Pair Connection, 
Real COM driver і RFC2217
Secure Ethernet Data мода для TCP Server, TCP Client, Pair connection і Real COM driver 
Вибір швидкості з'єднання
2- або 4-дротовий RS-485 з патентованою технологією ADDC™ 
(Automatic Data Direction Control)
1 x 10/100BaseTX (RJ45) або 1 x 100BaseFX (SC connector, Single/Multi mode)
Буфер порту охороняє від втрати даних при обриві Ethernet з'єднання
Використання SD карти розширює буфер зберігання
 Специфікації
Мережа (NPort 6250-S-SC/NPort 6250-M-SC)
Оптика
1 100BaseFX порт (SC connector)
Мережа (NPort 6250)
Ethernet
10/100 Mbps, RJ45
Захист
Вбудований 1.5 KV magnetic isolation
Послідовний інтерфейс
Тип інтерфейсу
RS-232/422/485, Male DB9 
Кількість портів
2
Комунікаційні параметри
Парність
None, Even, Odd, Space, Mark
Біт даних
5, 6, 7, 8
Стоп біт
1, 1.5, 2
Контроль потоку
RTS/CTS, XON/XOFF
Швидкість
від 50 bps до 921.6 Kbps 
 Консольний порт  RS-232 console
 Оптика
Відстань
Multi mode: від 0 до 2 km, 1310 nm (62.5/125 µm, 500 MHz*km)
Single mode: від 0 до 40 km, 1310 nm (9/125 µm, 3.5 PS/(nm*km)) 
Мін TX вихід
Multi mode: -20 dBm
Single mode: від 0 до 40 km, -5 dBm 
Макс. TX вихід
Multi mode: -14 dBm
Single mode: від 0 до 40 km, 0 dBm 
Чутливість
від -36 до -32 dBm (Single),
від  -34 до -30 dBm (Multi) 
 Пам'ять
 Тип слоту
один SD/MMC socket
Програмне забезпечення
Internet протоколи
ICMP, IP, TCP, UDP, DHCP, BOOTP, Telnet, DNS, SNMP, HTTP, SMTP
Утиліти
NPort Search Utility для Windows 95/98/ME/NT/2000/ XP/2003
Конфігурація
Web/Serial/Telnet console
Підтримка операційних систем
Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/XP x64/2003 x64 COM driver, Linux real TTY driver
Живлення і навколишнє середовище
Робоча температура
від 0 до 55°C
Відносна вологість
від 5 до 95% RH
Температура зберігання
від -20 до 85°C
 Корпус  Алюміній (1 mm)
Сертифікати
CE: EN55022 Class A/EN55024
FCC: FCC Part 15 Subpart B, Class A
 Safety  UL: UL60950-1
 TüV: EN60950-1
Живлення
від 12 до 48 VDC
 Інформація для замовлення
NPort 6250
Двопортовий RS-232/422/485 в Ethernet сервер безпеки
Комплект поставки :
- 1 NPort 6250 
- Документація і ПЗ на CD-ROM
-
Джерело живлення
Додаткове приладдя
DK-35A
DIN-Rail монтажний комплект (35 mm)
NP21101 
Кабель DB25(M) в DB9(F) RS-232, 30 cm

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму