Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

Індустріальні Firewall / VPN маршрутизатори безпеки

 Серія EDR-G902
 Індустріальний Gigabit маршрутизатор безпеки, 1 WAN, Firewall/NAT,
10 VPN тунелів
 

Специфікація | Інформація для замовлення | Документація та завантаження англійською мовою | Відправити запит

 
 Індустріальний Gigabit маршрутизатор безпеки

 


    Серія MOXA EDR-G902 - Gigabit маршрутизаторів, "все-в-одному" - Firewall / VPN / маршрутизатор. Ці Ethernet пристрої призначені для застосування в додатках забезпечення безпеки складних дистанційних систем управління і моніторингу мереж і критичних індустріальних систем автоматизації, наприклад, нафтоперекачувальних станцій, газових магістралей або систем очищення води.
MOXA EDS-G902 серії включає в себе наступні функції забезпечення кібер-безпеки:

Firewall: управління мережевим трафіком між різними довіреними зонами. Реалізована також підтримка Network Address Translation (NAT), яка дозволяє захистити внутрішню мережу від несанкціонованих дій з боку зовнішніх впливів.

  Віртуальні приватні мережі (VPN) : VPN, призначені для забезпечення користувачам безпечних каналів зв'язку при доступі до приватної мережі з Інтернету. Наприклад, IPSec (IP Security) використовується для шифрування і аутентифікації всіх IP-пакетів на мережевому рівні для забезпечення конфіденційності та аутентифікації відправника.

  MOXA EDR-G902 підтримують функцію Quick Automation Profile для роботи з найбільш поширеними Fieldbus протоколами, в тому числі EtherCAT, EtherNet/IP, FOUNDATION Fieldbus, Modbus/TCP і PROFINET. Користувачі можуть легко і швидко створювати безпечні Ethernet Fieldbus мережі зі зручним веб-інтерфейсом.

    Крім моделі зі стандартним температурним діапазоном від 0 до 60°C, є модель з розширеним температурним діапазоном, яка надійно працює від -40 до 75 ° C.

Детальніше про пристрій >>>
 Особливості
- "Все-в-одному" - Firewall / NAT / VPN / маршрутизатор
- висока продуктивність - Gigabit, мідний або оптичний комбо порт
- VPN безпека з підтримкою IPSec, L2TP і PPTP
- Firewall з функцією Quick Automation Profile для Fieldbus протоколів
- Network address translation (N-в-1, 1-в-1 і port forwarding)
- Інтелектуальні засоби PolicyCheck і SettingCheck
- модель з розширеним температурним діапазоном, яка надійно працює
    від -40 до 75°C.
- NERC CIP cумісність.

 Специфікації
Технологія
Стандарт IEEE 802.3 для 10BaseT
IEEE 802.3u для 100BaseT(X) and 100Base FX
IEEE 802.3ab для 1000BaseT(X)
IEEE 802.3z для 1000BaseSX/LX/LHX/ZX/EZX
IEEE 802.3x для контролю потоку
Протоколи SNMPv1/v2c/v3, DHCP Server/Client, TFTP, NTP, HTTP, HTTPS, Telnet, SSH, Syslog, SMTP, LLDP, PPPoE, PPTP, Dynamic DNS, QoS (Quality of Service), VRRP
Маршрутизація Статична, RIP V1/V2
Контроль потоку IEEE 802.3x flow control, back pressure
Інтерфейси
RJ45 порт 10/100/1000BaseT(X) автовизначення швидкості
Оптичний порт 100/1000BaseSFP порт
Індикатори PWR1, PWR2, FAULT, 10/100/1000M
Контакти аварії Один релейний вихід з мах навантаженням 1A @ 24 VDC
Цифрові входи два входи з загальною землею, але розв'язані електрично
    "1": відповідає рівню від +13 до + 30V
    "0": від -30 до + 3V,
    максимальний вхідний струм: 8 mA
LAN  1 RJ45/fiber комбо порт
WAN 1 RJ45/fiber комбо порт
Функції безпеки
Firewall • Stateful inspection
• Фільтрація: IP і MAC адрес, портів, протоколів
• Bridge mode firewall
Quick Automation профайл EtherCAT, EtherNet/IP, FOUNDATION Fieldbus, LonWorks, Modbus/TCP, PROFINET, IEC 60870-104, DNP, FTP, SSH, Telnet, HTTP, IPSec, L2TP, PPTP, RADIUS
NAT  (N-в-1, 1-в-1 і port forwarding) 
VPN IPsec, L2TP, PPTP
Шифрування DES, 3DES, AES
Аутентифікація Загальний ключ (PSK), X.509v3 сертифікати, MD5, SHA
Живлення
Вхідна напруга 12/24/48 VDC (9.6 to 60 VDC), дубльований вхід
Струм 0.53 A @ 24 V
Підключення Термінальний блок
Захист від струму Так
Захист від неправильноє полярності Так
Механічні
Корпус металевий корпус
Розміри 51 x 152 x 131.1 мм
Вага 1250 г
Установка DIN-Rail, настінне кріплення (опціонально)
Навколишнє середовище
Робоча температура від 0 до 60°C стандартні моделі,
від -40 до 75°C
моделі з розширеним температурним діапазоном (з індексом "T")
Температура зберігання від -40 до 85°C
Відносна вологість від 5 до 95% (без конденсата)
Стандарти та сертифікати
Safety UL 508 (pending)
EMI FCC Part 15 Subpart B Class A, EN 55022 Class A
EMS EN 61000-4-2 (ESD) Level 3, EN 61000-4-3 (RS) Level 3,
EN 61000-4-4 (EFT) Level 3, EN 61000-4-5 (Surge) Level 3,
EN 61000-4-6 (CS) Level 3
Shock IEC 60068-2-27
Freefall IEC 60068-2-32
Vibration IEC 60068-2-6
Час напрацювання на відмову
Час 530,000 годин
База даних Telcordia (Bellcore), GB
 Інформація для замовлення
EDR-G902 Індустріальний Gigabit маршрутизатор безпеки, 1 WAN, Firewall/NAT, 10 VPN тунелів, робоча температура від 0 до 60°C
EDR-G902-T Індустріальний Gigabit маршрутизатор безпеки, 1 WAN, Firewall/NAT, 10 VPN тунелів, робоча температура від -40 до 75°C
Додатково:
Кріплення:
WK-51-01 Комплект для настінного монтажу з 2 пластинами (51,6 x 67 x 2 мм) і 6 гвинтами
RK-4U 19-дюймовий комплект для монтажу в стійку
 
Gigabit Ethernet модулі, SFP-1G
Моделі з робочою температурою від 0 до 60°C 
SFP-1GSXLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseSX, LC з'єднувач, 0,5 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLSXLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLSX, LC з'єднувач, 2 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G40BLC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLXLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLX, LC з'єднувач, 10 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLHLC Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLH, LC з'єднувач, 30 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GLHXLC Компактний трансивер ( SFP) з 1000BaseLHX, LC з'єднувач, 40 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SPF-1GZXLC Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseZX, LC з'єднувач, 80 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SPF-1GEZXLC Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseEZX, LC з'єднувач, 110 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1GEZXLC-120 Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseEZX, LC з'єднувач, 120 km,
робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G10ALC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G10BLC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G20ALC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G20BLC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, робоча температура від 0 до 60°C
SFP-1G40ALC Компактний трансивер (SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, робоча температура від 0 до 60°C
Моделі з робочою температурою від -20 до 75°C і  від -40 до 85°C
SFP-1GSXLC-T Компактний трансивер ( SFP) з 1000BaseSX, LC з'єднувач, 0,5 km,
робоча температура від  -20 до 75°C
SFP-1GLSXLC-T Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLSX, LC з'єднувач, 2 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1GLXLC-T Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLX, LC з'єднувач, 10 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1GLHLC-T Компактний трансивер (SFP) з 1000BaseLH, LC з'єднувач, 30 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1GLHXLC-T Компактний трансивер ( SFP) з 1000BaseLHX, LC з'єднувач, 40 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SPF-1GZXLC-T Компактний трансивер  (SFP) з 1000BaseZX, LC з'єднувач, 80 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1G10ALC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G10BLC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 10 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G20ALC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G20BLC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 20 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G40ALC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1310 nm, RX 1550 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
SFP-1G40BLC-T Компактний трансивер ( SFP) WDM (BiDi) з 1 1000BaseSFP портом, LC з'єднувач, 40 km, TX 1550 nm, RX 1310 nm, 
робоча температура від -40 до 85°C
Fast Ethernet модулі, SFP-FE
SFP-1FEMLC-T  Компактний трансивер (SFP) з 100Base multi-mode, LC з'єднувач, 4 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1FESLC-T Компактний трансивер (SFP) з 100Base single-mode, LC з'єднувач, 40 km,
робоча температура від  -40 до 85°C
SFP-1FELLC-T Компактний трансивер (SFP) з 100Base single-mode, LC з'єднувач, 80 km,
робоча температура від  -40 до 85°C

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму