Продукція MOXA в Україні "Вектор" Київ прем'єр - дистриб'ютор MOXA в Україні
 

 

 IP відеосервери MOXA

 MOXA VPort-364
 чотириканальний індустріальний H.264/MJPEG відеошифратор
для IP відеоспостереження

 

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою | Відправити запит

 
 чотириканальний індустріальний H.264/MJPEG відеошифратор

MOXA VPort-364 - четырехканальный индустриальный H.264/MJPEG видеошифратор для IP видеонаблюдения


 
MOXA VPort 364 - чотириканальний індустріальний відеошифратор з підтримкою алгоритму стиснення H.264, який на сучасному ринку забезпечує найкращу якість зображення при значно меншій необхідній пропускній спроможності, ніж інші алгоритми стиснення відео. Крім того, для задоволення потреби в різних типах відеопотоків, MOXA VPort 364 може забезпечити до двох одночасних відеопотоків з H.264 і MJPEG форматом стиснення. Користувачі таким чином можуть отримати відеопотоки для різних використань, наприклад, перегляду, запису і аналізу. IP30 форм-фактор корпусу, надійність конструкції, робоча температура від -40 до +75°С (Т - модель) і сертифікати відповідності індустріальним стандартам дозволяють використовувати MOXA VPort 364 в жорстких умовах індустріальних застосувань.


 Особливості

- Два одночасних відеопотоки з H.264 і MJPEG форматом стиснення
- Відеопотік зі швидкістю до 30/25 фреймів в секунду при роздільній здатності full D1
   (NTSC: 720 x 480; PAL: 720 x 576)
- Затримка відео до 200 мс
- Moxa DynaStream ™ технологія для оптимізації мережевого навантаження
- Дизайн для критичних індустріальніх додатків
- Робоча температура від -40 до +75°С
- Безкоштовні засоби VPort SDK PLUS

 Специфікації
Відео
Компресія H.264 (MPEG4 part 10, AVC) або MJPEG
Відеовходи 4, BNC конектор (1.0 Vpp, 75 ohm)
NTSC/PAL Ручний або автоматичний
Відео-
роздільна здатність
Відеоперегляд DynaStream дозволяє автоматично змінювати кількість кадрів
Зміна розміру і якості зображення. Відмітка часу і текстові оверлеї
Відео потік Два потоки (один - H.264, другий - MJPEG)
Аудіо
Аудіовхід 1 лінійний (Line-in) або мікрофону (Mic-in) з RCA з'єднувачем
Аудіовихід 1 лінійний (Line-out) з RCA з'єднувачем
Мережа
Протоколи TCP, UDP, HTTP, SMTP, FTP, NTP, DNS, DHCP, UPnP,
RTP, RTSP, ICMP, IGMPv3, QoS, SNMPv1/v2c/v3, DDNS, Modbus/TCP
Ethernet 1 * 10/100BaseT(X) auto negotiating RJ45 порт, 
або 1 * 100BaseFX оптичний порт (single/multi-mode, SC з'єднувач)
Serial порт
PTZ порт 1, RS-232/422/485 порт (5-pin термінальний блок),
максимальна швидкість 115.2 Kbps
Консольний порт 1 RS-232 RJ45
GPIO
Цифрові входи 4, max. 8 mA
Високий ("High"): від +13V до +30V
Низький ("Low"): від -30V до +3V
Релейні виходи (DO) 2, max. 24 VDC@ 1A
Світлодіодні індикатори
STAT Відображає, чи правильно завантажена система
PWR1 Живлення 1
PWR2 Живлення 2
FAULT Конфігурується для повідомлення про аварії
(наприклад, втрата відео, пропадання живлення)
Фізичні характеристики
Розміри (Ш x Д x В) 80.2 x 135 x 105 mm
Див. докладніше -->
Вага 1110 г
Установка DIN-Rail або настінна (опціональний кіт) 
Корпус Металевий, IP30 захист
Живлення
Вхідне 2 12/24 VDC або 24 VAC
Споживання Max. 7 watts
Навколишнє середовище
Робоча
температура
від 0 до 60 °С
від -40 до 75°C для "Т" моделі
Температура зберігання від -40 до 85 °C
Вологість від 5% до 95% (без конденсату)
Сертифікати
EMI FCC Part 15 Subpart B Class A, EN 55022 Class A
EMS EN 61000-4-2 (ESD) Level 2,
EN 61000-4-3 (RS) Level 3,
EN 61000-4-4 (EFT) Level 3,
EN 61000-4-5 (Surge) Level 3,
EN 61000-4-6 (CS) Level 3,
EN 61000-4-8,
EN 61000-4-11
PAN/TILT/ZOOM
Контроль камерами PTZ контроль через RS-232/422/485
Управління функціями PAN, TILT, ZOOM, FOCUS, швидкість руху, попередньо встановлені позиції (max. до 25)
Контроль користувача Підтримка до 24 команд користувача для створення спеціального PTZ управління
Оновлення PTZ функцій  Підтримка завантаження драйверів
Підтримка протоколів пристроїв Pelco D, Pelco P, Dynacolor DynaDome, Cohu Custom Camera
Прозоре PTZ управління Прозоре PTZ управління камерами з використанням PTZ панелі управління або клавіатури, підключеної до комп'ютера або VPort декодера
Безпека
Захист паролем Захист рівня користувача. Фільтрація IP адрес
Рекомендоване системне оточення
  Pentium 4, 2.4 GHz або більше
512 MB пам'яті і більше
Windows XP/2000 з SP2 або старше
Internet Explorer 6.x або новіше
DirectX 9.0c або старше
Безкоштовне програмне забезпечення
VPort SDK PLUS Включає CGI команди і ActiveX управління для створення додатків користувача або системної інтерації з обладнанням інших виробників
(Остання версія SDK може бути завантажена з сайту Moxa)
 Інформація для замовлення
VPort 364 чотириканальний індустріальний H.264/MJPEG відеошіфратор, 
1 * 10/100BaseT(X) порт, робоча температура від 0 до 60°C
VPort 364-T чотириканальний індустріальний H.264/MJPEG відеошіфратор, 
1 * 10/100BaseT(X) порт, робоча температура від -40 до 75°C
VPort 364-M-SC чотириканальний індустріальний H.264/MJPEG відеошіфратор, 
1 * multi-mode порт, SC з'єднувач, робоча температура від 0 до 60°C
VPort 364-S-SC чотириканальний індустріальний H.264/MJPEG відеошіфратор, 
1 * single-mode порт, SC з'єднувач , робоча температура від 0 до 60°C
VPort 364-M-SC-T чотириканальний індустріальний H.264/MJPEG відеошіфратор, 
1 * multi-mode порт, SC з'єднувач , робоча температура від -40 до 75°C
VPort 364-S-SC-T чотириканальний індустріальний H.264/MJPEG відеошіфратор, 
1 * single-mode порт, SC з'єднувач , робоча температура від -40 до 75°C

Якщо при прочитанні матеріалу на нашому сайті у Вас виникли запитання, або необхідно дізнатись вартість даного обладнання, будь ласка, заповніть наступну форму