5 лютого 2016


Нові індустріальні IoT комп'ютери серії MOXA V2403 з підтримкою WiFi, 3G, LTE, GPS і широким робочим температурним діапазоном


Прес-реліз

   Taipei, Taiwan, лютий 2016 - Концепція інтернет речей (Internet of Things, IoT) - концепція обчислювальної мережі фізичних об'єктів («речей»), яка впроваджується в споживчі товари, здатна змінити і нове промислове обладнання. Пристрої IoT, розташовані на границі промислової мережі почали використовувати компактні обчислювальних платформи з підтримкою бездротових технологій для відправки попередньо оброблених даних в центр управління з використанням LTE, Wi-Fi або інших бездротових протоколів. Надійні комп'ютери з підтримкою бездротових технологій стають затребуваними, так як ці "границі" мережі часто розташовуються в умовах екстремальних температур.
   Той факт, що екстремальні температури можуть привести обчислювальні системи до нестабільної роботи або краху, змусило розробників створити промислові комп'ютери з широким температурним діапазоном.

    Відомо, що обладнання, яке підтримує технологію LTE генерує більше тепла, ніж інші бездротові технології, це вимагає від комп'ютерних дизайнерів розробки моделей з тепловими властивостями, які дозволяють їм розсіювати велику частину тепла, що виділяється. Тепловий дизайн нових LTE бездротових комп'ютерів МОХА V2403 забезпечує надійну роботу системи в діапазоні температур від -40 до 70°C. "Серія MOXA V2403 промислових комп'ютерів призначена для використання в екстремальних польових умовах", сказав Едісон Хуан (Edison Huang), менеджер по продукції обчислювальною техніки підрозділу МОХА. "Ці комп'ютери є першими обчислювальними пристроями, які забезпечують такий широкий діапазон робочих температур з встановленим модулем 4G LTE. Цей прорив став можливим тільки завдяки запатентованій конструкції системи охолодження МОХА".

  Промислові бездротові комп'ютери серії MOXA V2403 використовують процесори Intel® третього покоління Core-i ™, забезпечуючи високу продуктивність обчислень і аналізу процесів на місцях. Слоти SD і mSTA роз'єм, забезпечують користувачам пам'ять для різних програмних проектів.

  Підтримуючи універсальні інтерфейси введення / виведення, комп'ютери серії Moxa V2403 мають сумісність з широким спектром зовнішніх пристроїв, що зменшує витрати на розгортання систем управління. Комп'ютер має 4 вбудованих послідовних порти, 2 порти Ethernet LAN і 4 DI / DO порти. Він також підтримує повний спектр протоколів бездротового зв'язку, в тому числі Wi-Fi, 4G LTE, 3G, GPS і модулів Bluetooth, які встановлюються в 3 міні PCIe сокети. Можливі варіанти вибору x86 процесорів, а компактні розміри і надійний дизайн конструкції ідеально підходять для розгортання промислових IoT додатків. Користувачі зможуть значно скоротити час обробки даних, витрати на установку і технічне обслуговування і, найголовніше, використовувати пристрій, який пропонує високу стабільність в найжорсткіших умовах експлуатації.

Особливості

Повний спектр технічної підтримки бездротових мереж
• 3 міні-PCIe слоти розширення для бездротових модулів з різними типами бездротових протоколів, в тому числі Bluetooth, Wi-Fi, 3G, LTE.

Надійна конструкція для жорстких індустріальних середовищ
• Промисловий комп'ютер з модулем LTE і робочою температурою від -40 до 70 °C

Компактний розмір, універсальна функціональність
• Компактний розмір з усіма необхідними інтерфейсами: 4 послідовних порти, 2 порти Ethernet, порти цифрового введення - виведення і HDMI порт для виведення зображення.

Спеціалізоване програмне забезпечення усуває необхідність прихованих витрат
• Для необслуговуваних систем, МОХА Smart Recovery підтримує автоматичне відновлення ОС, а також віддалене оновлення ОС, скорочуючи потреби в робочій силі і додаткових витратах.
• Proactive monitoring (активний моніторинг) надає інформацію в реальному часі про стан обладнання, дозволяючи уникнути проблем, пов'язаних з тривалим простоєм комп'ютера.

Збалансований апаратний дизайн
• На відміну від обладнання інших виробників, кожен з промислових комп'ютерів Moxa є продуктом спільного процесу проектування інтегрованої інженерної команди. Moxa не просто збирає материнську плату, шасі, вентилятор і батарею в одній коробці. Результатом роботи інженерів Moxa є оптимізована промислова обчислювальна платформа.

 Детальніше про комп'ютер MOXA V2403 можна прочитати ->
 http://www.ukr.moxa.com.ua/product/x86/MOXA-V2403.htm

  Детальніше про сімейство індустріальний комп'ютерів MOXA можна прочитати ->
 http://www.ukr.moxa.com.ua/menu_2005/uc/men_computers.htm

 

 Постійна адреса цієї сторінки:
   http://www.ukr.moxa.com.ua/2016/News/New-moxa_V2403.htm

Продаж продукції MOXA в Україні : 
Київ: Тел. -  38 (044)
277-10-71, 277-10-72. E-mail sales@moxa.com.ua
Підтримка продукції MOXA в Україні - Телефон - 38 (044) 277-10-73, E-mail support@moxa.com.ua.
Copyright © 2017 Moxa Inc & Vector Kyiv. All rights reserved.
Переклад компанії "Вектор " Київ - прем'єр дистриб'ютора MOXA в Україні.
Передрук і відтворення будь-яких фрагментів даної розсилки тільки з дозволу компанії "Вектор"